Jeigu meilės nėra – nieko nepadarysite

Jeigu kalbėsite gailiai skųsdamiesi, piešite savo kančias, demonstruosite žaizdas, tai sukelsite tik gailestį. Jeigu imsite grasinti ar net pamojuosite kumščiu, sukelsite baimę.

Jeigu darysite gerus darbus, dosniai dovanosite dovanas, aukositės, gelbėsite iš bėdos, galite iššaukti dėkingumą. Jeigu demonstruosite savo laimėjimus, savo protą, savo talentus, tikriausiai pelnysite pagarbą ar susižavėjimą.

Jeigu pasakosite, kiek skausmo jums suteikė šis žmogus ir kaip jūs dėl jo kankinatės, koks sunkus dėl jo jūsų gyvenimas, galima priversti jį pajusti kaltės jausmą.

Ir seksualinį potraukį, aistrą galima sužadinti demonstruojant savo patrauklumą.

Meilė gimsta pati

Visus jausmus galima sužadinti normaliam žmogui. Stimulas gimdo reakciją. Tik vieno jausmo negalima sukelti – meilės. Ir čia dažnai glūdi didelės žmonių dramos ir tragedijos.

Nei magija nepadės, nei psichologijos žinios, nei kiti žinomi mokslai. Meilės negalima dirbtinai iššaukti. Tai neįmanoma.

Todėl reikia atsitraukti, kai jos nėra. Arba tenkintis tais jausmais, kurie yra: dėkingumu, pagarba, baime, kaltės jausmu, gailesčiu, užuojauta.

Ar galima ant šių jausmų kurti santykius ir apgaudinėti save, sakyti sau, kad tai ir yra meilė? Laikyti šalia savęs kitą žmogų, įpainiotą tokių jausmų voratinklyje , ir įtikinėti, kad tai ir yra meilė? Taip elgtis neteisinga.

Jeigu nėra meilės – tai jos paprasčiausiai nėra. Ir beprasmiška parduotuvėje reikalauti duonos, šaukti, kad mirštate iš bado, grasinti, kaltinti, pataikauti, demonstruoti patrauklumą, jeigu jums pasakė, kad čia parduodamos kitos prekės.

Nusipirkite muilo ar klijų, žirkles ar gaublį, ar įdomią knygelę. Visa tai yra. O duonos nėra. Paprasčiausiai nėra, ir viskas. Nei dykai, nei už pinigus. Ir nereikia ateidinėti kasdien, verkti ir reikalauti. Duonos čia nėra.

Reikia arba susitaikyti su tuo, kad galite nusipirkti muilą ar gaublį, arba išeiti, kol jūsų nepalaikė bepročiu ir neišvijo.

Kodėl tiek daug žmonių stengiasi sukelti kitam meilę ar nusipirkti duonos buitinių prekių parduotuvėje? Deja, tai neįmanoma. Meilė arba yra, arba jos nėra. Ir ji atsiranda savaime, be prievartos ir įkalbinėjimų. Taip pavasarį pražįsta gėlės ir susprogsta medžių pumpurai.

O paskui ateina vasara. Tai vyksta savaime. Taip ateina ir meilė.

Tas, kuris stengiasi gauti tai, ko nėra, ir iššaukti meilę kitame žmoguje, kai jos nėra, praleidžia ir pavasarį ir vasarą.

Reikia sustoti ir atsisakyti beprasmiškų pastangų paversti šviną auksu, atgaivinti negyvėlį ar skaičių padalinti iš nulio. Geriau išeiti ir leistis į savo likimo paieškas. Kol dar turite laiko ir jėgų.

OriginalasNaujienos iš interneto

2 thoughts on “Jeigu meilės nėra – nieko nepadarysite”

  1. Svarbiausia gerpti, rūpintis vienas kitu, tada tikroji meilė gimsta savaime. Deja daug kas to nesupranta, ir mano, kad trumpalaikė aistra yra meilė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.