Jums reikia stipraus vyro, tačiau toks vyras jūsų nepasirinks

Dauguma moterų nori šalia savęs matyti stiprų „tikrą“ vyrą. Silpnoji lytis trokšta, kad kas nors rūpintųsi, padėtų daugelyje situacijų ne tik fiziškai, bet ir morališkai, kad demonstruotų tvirtumą ir atkaklumą.

Tačiau savo energijos lygiu partneriai turi būti lygūs. Jei vyras stiprus, jam tiks tokia pati stiprios valios ir savarankiška moteris. Jei vyras – skuduras, tegul renkasi lygiavertę draugę. Praktiškai visos svajoja gyventi su stipriu vyru, tačiau vyrai silpnų moterų nesirenka sau į porą. Normaliam, stipriam vyrui, neturinčiam kompleksų ir kitokių psichologinių bėdų, reikia moters, į kurią galima būtų atsiremti, ir kuriai jis pats taptų atrama. Komandinis žaidimas, o ne tėtis ir dukra arba mama ir sūnelis..

O dabar teks paliesti pagrindines priežastis, kodėl stiprus vyras nesirenka paprastos damos.

Vyrui visiškai nereikalingas galvos skausmas – nesibaigiančių moteriškų problemų sprendimo pavidalu

Stiprus vyras dažniau pasirinks tą moteriškę, kuri žino, kaip savarankiškai išspręsti savo problemas. Tai nereiškia, kad vyrui nusispjauti į jos bėdas. Tai reiškia, kad jis ir taip turi krūvą grynai vyriškų problemų ir uždavinių, tai kuriems galams jam dar papildomos? Moteris – suaugęs žmogus, ji gali pati viską išsiaiškinti ir susitvarkyti. O jeigu ji ne tokia – kam vyrui ta visiškai nereikalinga našta? Tai bus tik papildomas ir niekam nereikalingas smegenų tarkavimas šeimyniniame gyvenime, nuo kurio anksčiau ar vėliau pabėga praktiškai visi stipriosios lyties atstovai, išskyrus jau minėtus psichologinių problemų savininkus, kurie labai jaukiai jaučiasi, palindę po stiprios moteriškės padu.

Stipriam vyrui reikia stiprios moters, kuri pati turi ne ką žemesnį statusą

Tai jau buvo aptarta pirmame punkte. Stiprius vyrus traukia stiprios moterys, kurios ne tik žino savo vertę. Alfa vyrams reikia tų, kurios, kaip ir jie patys, viską pasiekė pačios, pakilo į viršūnę iš pačios apačios. Tokių moterų, kurios savo atkakliu ir nelengvu darbu pasiekė viską, ką dabar turi. Įtakinga ir statusą turinti moteris tikrai sudomins stiprų vyrą.

Ar verta stipriam vyrui prisiimti atsakomybę už moterį, kuri neturi vaikų?

Žinoma, verta, jei moteris apdovanota visomis jam reikalingomis savybėmis. Jeigu ji atitiks jo reikalavimus, sąjunga bus vaisinga ir ilgalaikė. Vėliau, santykiams pakilus į reikšmingesnę stadiją, pora gali susilaukti ir bendrų vaikų, tuomet šis rūpestis vyrui taps malonus ir neapsunkins. Juk kiekvienas vyriškos lyties atstovas trokšta savo tęsinio, tačiau tai galima pasiekti tik tuomet, kai šalia yra tikra moteris.

Stipriam vyrui reikia tinkamos moters, kuri nesėdėtų jam ant sprando, o užsiimtų savęs tobulinimu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *