Jums tikrai reikalingas stiprus vyras?

Visos moterys trokšta sutikti stiprų vyrą – valingą, tikrą. Mus žavi, kai jis, toks pasitikintis savimi, toks rimtas – žvelgia švelniai mums į akis, o štai sprendimus priima labai tvirtai. Kai juda link savo tikslo žingsnis po žingsnio, neabejodamas savo jėgomis. Kai prisiima atsakomybę už savo žodžius, pildo, ką pažadėjęs ir niekada nesisvaido tuščiais žodžiais. Kai jis myli savo moterį ir tik ši meilė pajėgi padaryti jį švelnesniu. Tai taip romantiška, taip tikra… Tikra laimė moteriai turėti tokį vyrą!

Tačiau mums visada atrodo, kad gerai ten, kur mūsų nėra. Ir kad kitų žmonių gyvenimo kryžius ne toks sunkus kaip mūsiškis. Ar tikrai jums reikalingas stiprus vyras? Esate tuo tikra ir įsivaizduojate savo išrinktąjį būtent tokiu? Tada atsakykite man į kelis klausimus:

Ar esate pasirengusi jaustis ne pati pirmoji jo gyvenimo prioritetų sąraše?

Ar esate pasirengusi pasitikti jį namuose vėlų vakarą, pavargusį?

Ar esate pasirengusi pripažinti jo autoritetą ir nesiginčyti dėl konkrečių dalykų, susitaikyti su faktu, kad kai kurias sritis jis išmano geriau už jus?

Ar esate pasirengusi priimti jo tvirtą charakterį, kuriame praktiškai nėra jokios romantikos?

Ar pajėgsite pasikliauti tokiu vyru iki galo, neįtarinėdama neištikimybe?

Ar pajėgsite suteikti jam visišką laisvę, kadangi išties stipraus vyro pakišti po savo sijonu nerealu. Ne ta prasme, kad jis lakstys paskui kitas moteris, o ta, kad turės savų draugų, hobių ir pomėgių, kuriuose jums gali neatsirasti vietos?

Ar pripažinsite jo autoritetą, įteikdama šeimos vairą jam į rankas?

Ir, pagaliau, ar pajėgsite tą vyrą atitikti? Juk tikras vyras linkęs matyti greta savęs tikrą moterį, kuri išvers iš koto visus, su kuriais jis bendrauja.

Kad taptum stipraus vyro moterimi, reikia tapti silpna, tačiau išmintinga moterimi. Tokia, kuri nekels isterijų, priims jį tokiu, koks jis yra, kuri vertins ir gerbs pati save, nesuteikdama jam nė vieno šanso save įskaudinti. Be to, ji turi gerbti vyrą ir susitaikyti su faktu, kad paskutinis žodis priklauso jam. Manote, tai labai paprasta?

Vienai pažįstamai labai norėjosi stipraus vyro. Svajojo apie jį dieną naktį. O kai toks vyriškis pagaliau atėjo į jos gyvenimą, moteriškė dieną naktį verkė ir jautėsi nelaiminga. „Jis su manimi visiškai nesiskaito, grįžta namo vos ne paryčiais“. – verkė ji, įsikniaubusi man į petį. – „Aš jam – antroje, o gal ir trečioje vietoje po darbo ir jo tikslų“.

„Bet jis gi ne sau pinigus kala, o jums su vaiku, kad šeimą aprūpintų“. – įtikinėjau aš. Tačiau pažįstama net klausytis manęs nenorėjo.

Jeigu esate nepasirengusi susitaikyti su jo užimtumu, ugnele akyse, kurią jam įžiebia jo idėjos, tikslai, projektai, o norite, kad jis visus vakarus praleistų namuose, tai jums nereikalingas stiprus vyras. Jums reikalingas mazgotė, kuris visus vakarus kiurksos prie kompiuterio ar drybsos ant sofos priešais televizorių su buteliu alaus. Jo pomėgiais ir hobiais taps alus, čipsai, futbolas ir susitikimai su tokiais pat bičiuliais.

O jeigu jūs vis dėlto, nežiūrint į nieką, susitiksite stiprų vyrą, tai tapkite iš pradžių silpna moterimi, pasirengusia pripažinti jo jėgą. Gerbti jo nuomonę, skaitytis su juo, klausytis jo. Nesiginčyti, prašyti jo pagalbos ir priimti tą pagalbą su padėka, o ne kaip savaime suprantamą dalyką.

Jeigu jūsų gyvenimo devizas: „Pati su viskuo susidorosiu“, reiškia, jums reikia keistis, arba stiprus vyras – ne jums. Stipriam vyrui nereikalingas „diedas su sijonu“, jį gali sudominti tik tikra moteriška prigimtimi.

Taip, keistis nelengva. Ugdyti savyje moterišką pradą, tapti švelnesne, o sunkiausia – išmokti gerbti vyrą.

Tačiau rezultatas tikrai vertas pastangų. Juk kai greta – stiprus vyriškis, širdyje – ramu ir lengva. Jautiesi absoliučiai saugi, nes žinai, jog jeigu iškils problemų – jis jas išspręs. Jis atsako už savo žodžius, pildo pažadus, priima sprendimus. Jis kaip uola, už kurios taip norisi pasislėpti ir atsipalaiduoti. Įkvėpti oro pilna krūtine, išskleisti savo žiedus, dėl ko jis dar labiau į jus įsimylės.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.