Jūs save žalojate: štai ženklai, kurie jus žlugdo

Geriau keisti elgesį ir mylėti save.

Kartais manome, kad neigiamą įtaką mums gali daryti tik konkurentai ar pavyduoliai. Tačiau iš tikrųjų galime pakenkti patys sau savo veiksmais ar mintimis. Toliau rasite sąrašą ženklų, kurių jau verta atsisakyti, kad gyvenimas taptų geresnis.

1. Nuolat praleidžiate galimybes

Gavote pasiūlymą dirbti naują darbą, bet jo atsisakote. Sutikote žmogų, kuris jums patinka, simpatija abipusė, bet jūs nutraukiate bendravimą.

Jei nuolat jūsų gyvenime paskutinę akimirką viskas žlunga ir nieko nevyksta – pagalvokite, kokia būtent to priežastis. Galbūt jūs pats blokuojate raidą ir neleidžiate sau gyventi visaverčio gyvenimo.

2. Esate linkęs dalytis savo gyvenimo detalėmis su kitais

Jums labai svarbu dalytis savo džiaugsmu su kitais. Tačiau dažnai nutinka taip, kad pasakojate tik geras naujienas, nes tada viskas sugenda ir dingsta jūsų energija. Galbūt nereikėtų to daryti, filtruokite savo susitikimus ir pokalbius.

3. Labai mėgstate svajoti ir įsivaizduoti tikroviškus įvykius

„Svajoti  nėra kenksminga, svajoti yra taip svarbu”, – dainuoja Monatik. Tačiau turi būti tam tikra priemonė,  nes žmonės, kurių vaizduotė labai laki, gali tiesiog sapne išgyventi gerą įvykį sapne.

Jei dažnai gyvai įsivaizduojate paveikslus laimę ir sėkmę, o tada jūsų smegenys pralaimi, kad pasiektumėte bet kokį tikslą interesų, pagalvokite apie tai. Dažniausiai smegenys suvokia kad viskas baigta, todėl neturėsite energijos ir noro ką nors daryti realiame gyvenime.

5. Dažnai kritiškai ir neigiamai galvojate apie save

Savo mintyse. Piktinatės savimi, kritikuojate save, abejojate savo sėkme. Sakote sau: „Gerai tau, nevykėli! Tai tavo paties / tavo pačios kaltė!”

Jei taip, tai dar vienas jūsų savigraužos požymis. Jums reikia keisti savo elgesį, pamilti save ir suteikti sau galimybę pasiekti sėkmę. Nėra jokios klaidos yra tas, kuris nieko nedaro. Nepamirškite to!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *