Jūs vienišos dėl to, kad kvailos

Moterų vienatvės priežastys, žvelgiant vyrų akimis. Grubiai, bet iš širdies.

JŪS VIENIŠOS, NES KENČIATE

Tokių merginų aplinkui begalė. Susikūprinusi, antakiai suraukti, žengia, prispaudusi rankinuką po pažastimi, tarsi lipdama ant ešafoto. Netgi pabendrauti nebūtina, kad įžvelgtum niūriuose veiduose liūdesį. Jeigu jūs taip savo užpakaliuką įtemptumėte, kaip įtempiate veidą, galėtumėte pasigirti bent jau idealiu penktuoju tašku, kas vyrams visada aktualu. Betgi ne – įtampa veide: 380 voltų. Ir paskui stebitės, kodėl mes su jumis nenorime susipažinti. Net pačios simpatiškiausios merginos darosi panašios į keptus obuolius.

Daugeliu atvejų ta įtampa veide – eilinis prasimanytas sielvartas: arba nagas nulūžo, arba draugė ištekėjo, o tau vis nesigauna, arba tiesiog horoskopas nepalankus. Kenčiančioms merginoms siaubingai norisi tyrų santykių, kad ją suprastų tokią, kokia ji yra iš tikrųjų (pastarąją savybę pabraukti). Ir nusispjauti, kad gyvenime ir taip mėšlo per akis ir jeigu neišmoksi įžvelgti šviesių momentų, taip ir liksi tupėti viena už savo niūrios sienos.

Esama vyrų, kurie mėgina pralaužti šią sieną ir netgi surasti merginoje daugybę teigiamų savybių. Tačiau vis tiek jie susidurs su tuo nenoru nešti šviesą – na, neturi jos viduje teigiamo krūvio. O kiekvieną kartą stengtis, kad iš už niūraus debesies nušvistų saulė – pakankamai sunkus darbas vyrams. Vyrų uždaviniai gyvenime sudėtingesni – aprūpinti ir išgyventi, o ne kovoti su kaprizais.

JŪS VIENIŠOS, NES PER DAUG REIKALAUJATE

Vyrai jaučiasi kaip automobiliai test-draive, kai nutaria su jumis susipažinti. Būna, kad bendrauji su dama ir susidaro įspūdis, kad ji tuojau paklos ant stalo sąrašą pageidavimų ir reikalavimų – ką esi jai skolingas ir ką privalai vardan jos padaryti. Ir viso labo dėl to, kad ji neblogai atrodo ir turi ilgas kojas? Taip taip, būtent dėl to vyrai tapo tokie išrankūs, ir mus jau nebe taip smarkiai jaudina jūsų grakštūs kūnai ir putlios krūtinės.

Užkibę ant jūsų išvaizdos, mes visgi nenorime tapti bandymų triušiais, kai tikrinamas jų atsparumas rūsčiame pasaulyje. Kad ir BMW būtų, ir nuosavas butas, ir raumeningas pilvas. Pasimatymai pavirsta įsidarbinimo pokalbiais, kur mergina, tarsi personalo skyriaus darbuotoja, testuoja tave, ar sugebėsi užtikrinti jai šviesią ateitį. Juokingiausia, kad anksčiau tokius dalykus išdarinėjo damos virš 30, o dabar jau ir 20-metės. Neapsakomas merkantilumas.

Darosi juokinga, kai mergina laiko save dangaus dovana, į kurią reikia be galo ir be krašto investuoti. Tartum ne su moterimi bendrautum, o su banku, kuris be paliovos didina palūkanas už išduotą kreditą. Iškyla logiškas klausimas: jei turite tokius aukštus poreikius, tai ką esate pasirengusios duoti mainais, mielos damos? Ar sugebėsite likti atsidavusios pačiais sunkiausiais momentais, ar tiesiog pačia juodžiausią dieną pabėgsite pas tą, kuriam šiuo metu labiau sekasi?

JŪS VIENIŠOS, NES BEATODAIRIŠKAI VERŽIATĖS IŠTEKĖTI

Po valandą trukusio bendravimo jūsų akyse jau galima įžvelgti, kaip jūs perstatinėjate baldus mano bute ir puodus virtuvėje barškinate. Ir kad per akimirką raudoną suknelę pakeis nušiuręs chalatas, aukštakulnius – šlepetės, aš būsiu išdidžiai vadinamas vyru ir mane negailestingai tarkuos už visokias nuodėmes. Pernelyg aršus bendros ateities planavimas sukelia ne tai kad liūdesį ir nusiminimą, o netgi siaubą. Moterys iš visų jėgų stengiasi sutvarkyti savo būtį, padaryti ją 100% dėsninga bei nuspėjama, ir kad ne blogiau nei pas drauges.

Tu dar pats sau neišsiaiškinai, patinka jums tie patys filmai bei knygos, ar ne, kai staiga supranti, jog damai tai nesvarbu. Jos generalinis planas – užmauti žiedą ir greičiau pastoti, kad jau visai neturėtum kur dėtis. Ir paskui stebitės, kad pažįstami vyrai taip dažnai tuokiasi su prastuolėmis, kaip jūs jas vadinate. Ogi todėl, kad ilgos kojos – tai ne laimės rodiklis. Vaizdas, aišku, malonus, bet būti norisi su ta, su kuria lengva, šiek tiek nenuspėjama, su ta, kuri nekuria geležinių planų artimiausiems 5 metams, o tiesiog mėgaujasi procesu. Ir ji greičiau paslidinės kartu su manimi kalnuose, o ne voliosis pusdienį soliariume. Ir nusispjauti jai – ruošiesi pasipiršti, ar ne – gyvenimas per trumpas, kad bandytum viską tiksliai susiplanuoti.

JŪS VIENIŠOS, NES VISKĄ DRAMATIZUOJATE IR KOMPLIKUOJATE

Nėra baisesnių moterų už tas, kurios nuolat knaisiojasi savyje ir kituose. Ne, tam tikras sudėtingumas ir gilumas mums patinka, bet tik ne nuolatinis nesibaigiantis analizavimas, kai dėl menkiausios smulkmenos reikia bėgti pas psichologą, homeopatą, astrologą, būrėją, draugę. Nepaskambinai per pietų pertrauką – reiškia, nemyli. Nepasveikinai su Valentino diena – tragedija visai savaitei. Žaibai ir griaustiniai kiekviena proga. Vietoj to, kad užsiimtumėte kokiais nors naudingais ir mėgstamais užsiėmimais, jūs dejuojate, verkiate, mėginate išanalizuoti save, kaimyną, viršininką, katiną. Apsikraunate ezoterinėmis, psichologinėmis knygomis, prasmengate internete, pradedate ir mus temptis į tuos mistinius užsiėmimus…

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *