Jūsų antroji pusė – jūsų viduje

Tiek daug žmonių ieško partnerio, savo antros puselės, giminingos sielos. Jie jaučiasi nepilnaverčiai be to „ypatingo“ žmogaus, kuris suteiks harmonijos jų „nepilnam“ gyvenimui.

Tačiau tu nesi pusė visumos, bičiuli. Tai – melas. Tu niekada nebuvai pusė visumos. Tu – visuma; tai tavo tikroji prigimtis.

Jei ieškai partnerio arba lieki santykiuose, nes jautiesi kaip pusė visumos, jei esi nelaimingas vienatvėje ir bijai tuštumos, savo nelaimingą savijautą tu perkelti ir savo partneriui, ir dabar tasai nerimas gadins jau du gyvenimus ir bendrus jūsų santykius.

Atrask savo laimę savo viduje. Padarykit laiminga tą erdvę, kurioje gyveni, ir pasilik joje. Atrask savo vienatvės džiaugsmą. Kol stengsiesi nuo jo bėgti, visada būsi vienas, nes bėgsi nuo savęs, o tai – pats didžiausias skausmas.

Atraskite džiaugsmą savo viduje. Būkite tuo, kuo visada siekėte būti. O kai būsite pasiruošę, šioje erdvėje atsiras ir kiti, taip geidžiami draugai ar partneriai. Leiskite jiems šnekučiuotis, juoktis, žaisti, pasilikti, jei pasilieka, arba išeiti, jeigu išeina. Džiaukitės jų laisve. Giliau suvokite šį ryšį. Atkreipkite dėmesį, kada jaučiatės laimingas, atkreipkite dėmesį, kada jaučiatės nelaimingas, tik jokiu būdu nekaltinkite kitų ir būkite dėkingi gyvenimui.

Padėkite ir kitiems žmonėms iš savo aplinkos išmokti mylėti ir savo vienatvę.

Galbūt naująjį personažą pavadinsite savo draugu, partneriu, mylimuoju. Galbūt susituoksite, galbūt gyvensite kartu ir sukursite šeimą, galbūt apskritai daugiau niekada nepasimatysite. Šiame giluminio ryšio džiaugsme nesvarbios jokios etiketės, ateitis pati jumis pasirūpins.

O antrąją pusę surasite savyje. Ir vienatvės baimė išnyks besileidžiančios saulės spinduliuose.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *