Ką daryti, kad vyras kuo greičiau nuo jūsų pabėgtų

Taigi. Detali instrukcija, žingsnis po žingsnio.

Įjunk nuolatinę kontrolę. Tu tiesiog privalai žinoti, kuri jis buvo, ką kalbėjo, ką valgė – iki smulkiausių detalių. Ne mažiau kaip trys skambučiai per dieną, o dar geriau – dešimt. Ir, žinoma, nesiliaujantis susirašinėjimas telefonu, be šito išvis neįmanoma.

Apie kiekvieną tavo žingsnį jis, savaime aišku, irgi turi žinoti, dėl to nebijok dalintis detalėmis, kuo smulkiau, tuo geriau, nieko nepraleisk, jis tiesiog privalo žinoti, ką pasakė kiekviena iš tavo draugių, mama, sesuo, kuo daugiau jas visas cituok. Ir, žinoma, jis turi žinoti visas tavo moteriškas paslaptis.

Nuo pat pirmojo pasimatymo pasakok, kaip trokšti ištekėti ir tučtuojau pradėk planuoti bendrą ateitį, išvardindama, kas, kaip ir kada turės įvykti, tegu iš anksto smulkiai susipažįsta su tavo planais.

Sakyk visą tiesą į akis apie jo draugus ir tėvus, rodyk nepasitenkinimą, pageidautina – tų žmonių akivaizdoje. Tegu iškart parodo, kieno jis pusėje – jų ar tavo?

Be paliovos prisimink ir pasakok apie jo ir savo buvusius – su menkiausiomis detalėmis. Jūs gi turite viską žinoti vienas apie kitą.

Jokios asmeninės erdvės, jokio poilsio ir laiko leidimo atskirai. Jūs – vienas kito puselės, vadinasi, visada ir visur kartu.

Judu privalote žinoti vienas kito slaptažodžius internete ir, savaime aišku, privalote sekti visus jo susirašinėjimus.

Į Feisbuko anketą – iškart bendrą nuotrauką, jūs gi neatskiriami vienas nuo kito, viena visuma. O dar galima, kad jau visai visiems būtų aišku, savo anketą pavadinti „Marytė_Jonukas”, tada net bukiausi supras, kad esate pora.

Nepamiršk nuolatos priminti, kad gyveni jo labui, kiek pastangų tau kainuoja santykiai, kiek gyvenimo metų jam paaukojai, prisipažink, kad be jo sugrius tavo pasaulis ir kad jis visas tavo.

Kabinėkis, nurodinėk jam visus jo trūkumus, trypk savivertę, kad nesugalvotų nukrypti kairėn.

Primink jam visas savo nuoskaudas, kuo dažniau verk, juk reikia kažkaip atsikratyti negatyvo ir tegu pastoviai jaučiasi kaltas, tai jam naudinga.

Kuo retesnis seksas, tik per šventes, kaip prizas už kokią nors paslaugą. Nes kitaip galima visiškai išlepinti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *