Ką galima sužinoti apie žmogaus būdą iš jo veido formos

Kiekvieno žmogaus veidas yra unikalus ir gali suteikti daug informacijos apie patį asmenį. Įsižiūrėkite atidžiau į pašnekovą – paprastai kiekvieno žmogaus veidas primena kokią nors geometrinę figūrą. Pagal ją galima nustatyti kai kurias žmogaus individualias savybes ir charakterio bruožus.

Ovalas

Ovalo formos veidas su minkšta pasmakre. Teigiama „ovalo“ energija tokia stipri, kad žmogus gali stoiškai ir su humoru ištverti visas gyvenimo negandas. „Ovalui“ per savaitę bus penki penktadieniai. Nepaisant dažnos troškimų ir nuotaikų kaitos, toks asmuo bus ištikimas bendražygis. Jeigu jūsų mylimas žmogus turi ovalo formos veidą, nesmerkite jo už tai, kad dažnai mintimis skraido padebesiais.

Kvadratas

Kvadrato formos veidas ir išraiškingas smakras. „Kvadratai“ paprastai pasiekia didelių laimėjimų. Tačiau jie nėra tokie sausi, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio . Nepaisant stipraus, valingo charakterio, jie būna labai jautrūs, jausmingi, trokštantys švelnumo ir glamonių.

Pasitaiko kvadratinis veido tipas su tarsi nusklembtais kampais, labiau primenantis apskritimą. Tokie žmonės nemėgsta staigių permainų, jų gyvenimas teka ramia vaga.

Trapecija

Trapecijos formos veidas su masyviais skruostikauliais. Tokio veido žmonės būna labai ambicingi, tačiau ir lengvai pažeidžiami. Neatsargus sąmojis, juokelis gali jį giliai įskaudinti, tačiau jis pasistengs neišsiduoti. „Trapecijos“ žmogus visada laikysi duoto žodžio. Jeigu jam reikės ką nors pažadėti, tai būtinai įvykdys.

Stačiakampis

Pailga stačiakampė veido forma laikoma aristokratiškumo požymiu. Šis žmogus vertina tradicijas. Negalima ginčytis su „stačiakampiu“ dėl smulkmenų. Būkite jam nuolaidesni ir pasijusite atsidūrę už mūsų sienos.

Stačiakampio variantas – rombo pavidalo veidas su ryškiais išsišovusiais skruostikauliais.

Trikampis

Trikampio formos veidas su plačia, aukšta kakta. Tokio veido žmogų akimirksniu uždega naujos idėjos, nauji planai. Kad trykštanti „trikampio“ energija niekada neišsektų, jam užtenka žinoti, kad namuose jo laukia šeimos narių supratimas ir šiluma. Šalia tokio optimisto niekada neteks nuobodžiauti.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *