Ką galvoja moterys?

Moterys yra ne tik dieviškos, bet ir talentingos, ir niekas šito fakto neginčija. Tačiau genijai dažniausiai yra vyrai, tiesiog paanalizuokite, kiek genijų yra vyriškos, o kiek – moteriškos lyties, ir viską suprasite patys.

Kodėl taip yra? Todėl, kad vyras gali susikoncentruoti į išsikeltą tikslą, jis moka atsijungti nuo išorinių dirgiklių, kurie jam gali trukdyti. Būtent tokiu būdu veikia vyro smegenys.

Vyras pasirenka vieną iš trijų krypčių, kai mąsto apie žmones ir savo požiūrį į juos:

  • Geros mintys;
  • Blogos mintys;
  • Apskritai nėra nei minčių, nei požiūrio.

Vyras gali pasiųsti viską po velnių, trenkti durimis, išeiti, visiškai atsijungti nuo minčių.

O štai moteris visą laiką kažką galvoja, dėl kažko pergyvena ir negali išjungti šitos savo opcijos. Kol klausimas neišspręstas, ji patiria nerimą ir susirūpinimą, negali išmesti problemos iš galvos.

Apie ką moteris galvoja? Moteris galvoja apie daugybę dalykų, netgi prieš pat užmigdama. Jos mintys – tai nesustojantis, nesibaigiantis, begalinis srautas, kuriame vieni dalykai nuolat keičia kitus. Pavyzdžiui, ką pagaminti pusryčiams, o kas bus, jei atjungs vandenį, elektrą ar dujas, o ką, jei nepakaks pinigų paskolos įmokai, o ką, jei rytoj vaikas staiga mokykloje nukris, o ką, jeigu… o ką reikės daryti… o kaip reikės gyventi ir t.t. be sustojimo…

Ji galvoja apie viską iš karto, tuo pačiu metu. Moteris nuo vyro skiriasi tuo, kad visada galvoja apie savo artimuosius, todėl vaikais gali rūpintis tik moteris. Jei kas nors su manimi nesutinka, prisiminkite kokį nors atvejį, kai moteris nuėjo į darželį vaiko ir tiesiog pamiršo jį pasiimti. O vyrams kartais taip nutinka. Pavyzdžiui, nuėjo į darželį vaiko, pakeliui susitiko draugą, užsiplepėjo, pamatė bobulę, prekiaujančią arbūzais, grįžo namo: „Mieloji, žiūrėk, ką nupirkau!”, o žmona jam: „O vaiką kur padėjai?” Nejauki pauzė…

Kyla klausimas: nejaugi vyras nemyli vaiko?

Vaiką vyras myli, ir labai stipriai, jis tiesiog atsijungė ir laikinai apie jį pamiršo.

Moteris nesupranta, kaip tinkamai paaiškinti ir perteikti vyrui savo norus ir tikslus, kad jis suprastų. Moterims atrodo, kad kartą išsakiusi savo troškimą, ji padarė pakankamai, kad vyras nuolat tai prisimintų. Juk jei mintis apie troškimą neapleidžia jos galvos, moteris tiki, kad vyro galva dirba pagal tą pačią schemą ir nuolat galvoja, kaip įgyvendinti jos troškimą. Tačiau taip nėra.

Vyras apskritai gali apie nieką negalvoti. Jam baisu prisipažinti, kad iš tikrųjų apie tą jos norą jis visiškai negalvojo. Ir čia moterį apima pasipiktinimas: kaipgi taip?! Aš juk visada galvoju apie jį, tai kodėl jis negalvoja apie mane? O paaiškinti šį paradoksą galima labai paprastai:

Vyras gali galvoti: gerai, blogai arba NIEKAIP.

Moteris gali galvoti: tik gerai arba blogai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *