Ką masto vyras, kai sutinka savo moterį?

Ką mąsto vyras iki susitikimo ir po jo? Esu tikras, tai sužinoti smalsu kiekvienai moteriai. Juk tai padės suprasti, ar išties nuoširdžiai jis laiko ją savo antra pusele. Pasiruoškite “įlįsti” savo vyriškiui į galvą. Tuojau sužinosite kelias pagrindines mintis, kurias jis kruopščiai slepia.

“Kalnus nuversiu, bet išpildysiu jos norą”

Kartą puikus rašytojas fantastas Robertas Heinleinas ištarė nekvailą frazę: “Meilė – tai būsena, kai kito žmogaus laimė tampa neatskiriama tavo paties laimės dalimi”. Taip ir gaunasi, kad kiekvienas išties mylintis vyras nori, jog jo moteris būtų laiminga. Dėl to jis pasirengęs įgyvendinti jos svajones. Ir jam visiškai nesvarbu, su kokiais sunkumais susidurs, tai darydamas. Apie ką galvoja vyras, kai nori padaryti jus laiminga? Jis trokšta tapti riteriu su švytinčiais šarvais, kuris švaistydamasis kardu kovoja su siaubingais drakonais, keliančiais grėsmę jo moteriai.

Realiame pasaulyje vyras veikia, žinoma, kitaip. Viskas priklauso nuo jo galimybių konkrečiu momentu. Taip, šiandien jis gali nusivesti jus į brangų restoraną ar suorganizuoti iškylą jachta. Tačiau jausmai ir troškimas rūpintis mylima moterimi gali pasireikšti ir kuklesniais būdais. Jis gali tiesiog slaugyti jus sergančią, lepinti mėgstamais saldumynais ar džiuginti siurprizais. Rodyti jums dėmesį ir pagarbą. Nepriklausomai nuo poelgių masto, jie visada reiškia tik viena – jis laiko jus savo moterimi.

“Dėl jos aš pasirengęs tapti stipresniu”

Vyras visada stengiasi tapti geresne savo paties versija, nepriklausomai nuo santykių būklės. Tačiau kai “būtent ta” moteris ateina į jo gyvenimą, atsiranda visiškai naujų motyvacijų. Ką tuo metu galvoja vyras?

Dabar jis tikras, kad turi dar labiau stengtis, kad pasiektų savo tikslus. Juk jūs tapote saulės spindulėliu jo rūsčiame gyvenimo kelyje ir jam norisi, kad jūs juo didžiuotumėtės. Vyras stengsis pateikti jums pagerintą savo variantą.

Dėl to, jeigu nesuprantate kaip ir apie ką galvoja vyras, kai eilinį kartą grįžta iš sporto salės ar užtrunka darbe, pasižiūrėkite į jį ir bus viskas aišku. Jei grįžta spindinčiomis akimis ir karštai jus bučiuoja, kai pasitikote, reiškia, visa tai daroma dėl jūsų. Nereikia nei pykti, nei aiškinti, jog jis neteisus. Sporto salė jam reikalinga, kad greta mylimos moters būtų stiprus vyras. O darbe užsisėdi, kad daugiau uždirbtų ir turėtų galimybę tenkinti jūsų poreikius.

“Niekada anksčiau nesutikau tokios gražios moters”

Kaip mąsto vyrai apie mylimąsias? Mes mylime moterį tokią, kokia ji yra. Ir viskas joje mums nuostabu. Neįmanoma tiksliai apibūdinti vyro emocijų, kai jis mato moterį, kurios laukė visą gyvenimą. Jis myli ją įvairią: ką tik pakilusią iš lovos, suglamžyta pižama ir sutaršytais plaukais. Ir su nuostabia vakarine suknia. Kiekvieną kartą, kai jus pamato, jam užgniaužia kvapą. Ką jis tuo metu mąsto? Absoliučiai nieko! Suprasdamas, kad priešais jį stovi gražiausia moteris pasaulyje, jis daugiau nesugeba apie nieką mąstyti.

“Aš džiaugiuosi, kad mano ankstesni santykiai nepasisekė”

Ši mintis yra būtent tai, apie ką galvoja vyras, kai supranta, kad jūs esate “toji pati”. Ne, jis, nepradės skųstis, kokie nesėkmingi santykiai buvo iki jūsų. Jis džiaugsis, kad jie buvo. Juk jų pagalba dabar galima pasidžiaugti susitikimu su “Ja”. Ir dabar jis patyręs vyras, kuris žino, ko gali norėti moteris, kaip jai asistuoti ir kaip padaryti ją laiminga.

“Mano asmeniniai norai ne tokie jau ir svarbūs”

Ką galvoja vyras, kai jis vienišas? “Noriu susituokti ir iki gyvenimo pabaigos nugyventi su viena vienintele moterimi? Kad ji man prigimdytų daug vaikučių?”

Vargu.

Sunku norėti vaikų, jei nežinai, kas bus jų mama. Sunku galvoti apie šeimą, jeigu nežinai, kas bus greta tavęs.

Apie ką vyrai galvoja iš tikrųjų? Kol nesutiko moters, su kuria nutars susieti savo likimą, jo gyvenimą užpildo asmeniniai troškimai ir tikslai. Jie paprasti ir aiškūs. Ir patikėkite, tarp jų tikrai nėra svajonių apie gražius daiktus, kurie papuoš interjerą ar apie naują sofą. Tačiau sutikę savo “vienintelę”, vyrai supranta, kad dabar būtina realizuoti troškimus ir tikslus, kurie paliečia jau abu poros narius.

“Tikiuosi, aš visko nesugadinau”

Ar teko matyti jo akyse baimę, kad jis kažką padarė neteisingai? Taip, vyrai irgi pergyvena, kad nepakankamai stiprūs ir nepakankamai greitai priima sprendimus. Niekas nėra idealus. Ką galvoja vyrai tokiais momentais? Jie galvoja, kad privalo kasdien įrodinėti savo jausmų rimtumą. Ir dėl to reikia mylėti vyrą tokį, koks jis yra. Be to, būtina jam pasakyti apie tai.

Tai visiškai nereiškia, kad jis dabar gali išsidrėbti ant sofos su buteliu alaus, įsijungti televizorių ir šitaip praleisti visus vakarus iki gyvenimo pabaigos. Jokiu būdu. Jeigu jis laiko jus “ta vienintele”, jis kasdien jus kuo nors nustebins ir nesėdės sudėjęs rankų. Jis gali pamėginti susirasti naują bendrą hobį, pradėti lankyti kartu su jumis baseiną, sumeistrauti naują lentynėlę vonioje jūsų kosmetikai.

Ir jeigu jam kažkas nesigaus, pasistenkite jį palaikyti. Kad net minties nekiltų, jog viena vienintelė nesėkmė gali pakeisti jūsų nuomonę apie jį į blogąją pusę.

“Nežinau, kaip tai nutiko, bet mane tai džiugina”

Sėkmė, likimas, lemtis – priežastis, dėl kurios jis jus sutiko gali turėti įvairius pavadinimus. Kartais neįmanoma paaiškinti, kaip jūs susipažinote. Gyvenote skirtingose vietose (miestuose, gal net šalyse) ir iki pat susitikimo momento net neįtarėte apie vienas kito egzistavimą. Ir visgi susitikimas įvyko. Nežinau kaip jūs, bet jūsų vyriškis vienareikšmiškai dėkoja už tai likimui. Patikėkite, tai tiesa.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *