Ką savaitgaliais veikia nesėkmingi žmonės

Kokie yra sėkmingų žmonių įpročiai, dauguma žino, tačiau kokių klaidų vengti, jei nenorite pakliūti į ne tokių sėkmingų gretas?

Štai ką daro savimi nepatenkinti ir nesėkmingi žmonės savaitgaliais. Tikrai nepatariame to daryti jums:

1. Jie ignoruoja mylimus žmones

Savaitgalis turi būti kokybiškas poilsio laikas ir kartais praleisti jį vienumoje nėra blogai, tačiau nesėkmingi žmonės vengia bendravimo ne todėl, kad sąmoningai mėgintų pailsėti, jie tai daro, nes dėl kažkokių priežasčių vengia artimo ryšio.

2. Jie nerimauja

Visiems karts nuo karto reikia pailsėti ir „perkrauti baterijas“, tačiau nesėkmingi žmonės nesugeba to padaryti net ir savaitgaliais.

3. Jie išleidžia daug pinigų (ir visai be reikalo)

Jie nemoka kontroliuoti savęs ir savaitgaliais dažnai išleidžia daug pinigų, o tai tikrai neatneša laimės. Kad taip nenutiktų, retkarčiais galite ilsėtis tiesiog namuose arba savo išlaidas kruopščiai ir iš anksto planuoti.

4. Jie priima blogus sprendimus

Jie lengvai randa pasiteisinimą nesportuoti ar valgyti nesveiką maistą. Nors savaitgaliais išties norisi atsipalaiduoti, tai derėtų daryti protingai.

5. Jie nenustoja dirbti

Jie iššvaisto laiką, atsakinėdami į laiškus ar bandydami atlikti tai, ko nespėjo darbo dienomis. Žinoma, dirbti savaitgaliais kartais tenka visiems, tačiau jei pasirenkate tai daryti patys, greitu metu tikrai persidirbsite ir tai tikrai neatneš jums naudos.

6. Jie nuolat mąsto apie darbą

Tai ne taip blogai, kaip dirbti visą savaitgalį, tačiau nuolatinis galvojimas apie darbą taip pat neprisideda prie geros nuotaikos ir poilsio. Nesėkmingi žmonės dažnai nesugeba atsiriboti nuo darbo ir jau savaitgalį ima galvoti apie kitos savaitės darbus, nes tiesiog nemoka atsipalaiduoti ir džiaugtis dabartiniu momentu.

7. Jie tingi

Nors poilsio dienomis kartais norisi neveikti nieko, savaitgalis yra ir puikus metas atlikti tai, ko niekaip nespėjate darbo dienomis. Susitvarkę namus, įsigiję tai, ko jums seniai reikia, ar aplankę tėvus jausitės kur kas labiau pailsėję, nei visą savaitgalį pragulėję ant sofos.

8. Jie negali be technologijų

Nebūkite tie, kurie visą laiką paskiria socialiniams tinklams, televizoriui ar kompiuteriniams žaidimams. Savaitgalį reikėtų kuo daugiau laiko praleisti lauke ir susitikti su tais, kurių pasiilgote.

9. Jie vengia nuotykių

Nesėkmingi žmonės pamiršta, kad savaitgalis – puiki proga nuveikti kažką smagaus. Galbūt nueiti į mėgstamą restoraną, paskaityti knygą, iškeliauti į žygį ar smagiai praleisti laiką su draugais.

10. Jie nieko neplanuoja

Visai gera mintis – iš anksto apgalvoti, ką norite veikti savaitgalį. Nesėkmingi žmonės, priešingai, neplanuoja nieko, kas sukelia tik chaosą ir nusivylimą, nenuveikus nieko įdomaus.

11. Jie netausoja savo laiko

Laiką reikia branginti, todėl sėkmingi žmonės taip vertina ir mėgsta aiškų planą. Tuo tarpu nesėkmingi žmonės arba neplanuoja visai, arba susiplanuoja pernelyg daug, o neįgyvendinę, nusivilia savimi ir jaučiasi nenuveikę nieko, kas juos džiugintų.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *