Ką tokio turi savyje moterys, kurios nežino, kas yra vienatvė

Tokios moterys, nepriklausomai nuo išvaizdos, padėties ir intelekto lygio, niekada nebūna vienos. Jaunystėje aplinkui begalė gerbėjų, vėliau – tokios moterys visada išteka. O tie, kurie nori užimti jo vietą, kvėpuoja jos vyrui į nugarą.

Tokia moteris gali atrodyti bet kaip – nuo ​​pilkos pelytės iki neišpasakytos gražuolės. Ir intelektu gali nesuspindėti, arba, priešingai, gali būti mokslų daktarė.

Kitos moterys į jas, iš pažiūros visiškai paprastas ir eilines moteriškos lyties atstoves, rimtai nežiūri. Iki tam tikro laiko. Kol visa vyriška aplinka neatkreipia dėmesio į „šitą vidutinybę”. Įskaitant jų mylimus vyrus.

Tačiau paslapties jos taip ir negali atskleisti. Tai kuo gi šios visiškai neiškirtinės išvaizdos moterys traukia vyrus?

Atsakymas, kaip visada, labai paprastas ir guli paviršiuje, jis toks akivaizdus, kad dauguma jo net nepastebi.

Pirma. Jos yra gyvos moterys, natūralios, be įvairiausių kaukių ir nereikalingo patoso. Su tokia moterimi lengva ir malonu bendrauti. Ji nevaizduoja esanti kažkokia kitokia, nieko nemėgdžioja ir tuo pačiu metu jaučiasi absoliučiai verta. Tokia moteris moka džiaugtis gyvenimu, nekvaršinti galvos dėl smulkmenų, netarkuoti smegenų ir neplepėti nuo ryto iki vakaro apie problemas. Šalia tokios moters vyras pailsi, jam ramu ir lengva. Argi ne to vyras ieško santykiuose?

Antra. Tokios moterys nekelia vyrams perdėtų pretenzijų. Vyrą jos suvokia ne kaip objektą, įrankį, skirtą kažkokiems moteriškiems tikslams pasiekti, o kaip asmenybę. Ji domisi tuo, kas domina vyrą. Ji domisi tuo, kas jam įdomu. Ji įžvelgia jo vystymosi potencialą. O juk kiekvienas vyras trokšta, kad būtų įžvelgtas jo talentas, kad jis būtų pagiriamas, kad juo tikėtų ir pasitikėtų.

Lyg ir nieko sudėtingo, tačiau daugumai moterų netgi toks mažytis barjeras yra neįveikiamas. Joms norisi priešais save matyti jau idealų, „gatavą” vyrą. Tačiau tokiais vyrai tampa tik turėdami geras žmonas. Vidutinei statistinei moteriai nesinori dalytis su vyru jo pomėgiais, tačiau ji griežtai reikalauja, kad jis dalintųsi jos pomėgiais, o tai kelia siaubą normaliems vyrams, juk tai – pusdienį trunkantys žygiai po drabužių parduotuves ir valandų valandos plepalų apie tai, kaip užvakar pasielgė štai ta žmonos draugė ir ką vakar pasakė teta Marytė.

Todėl ir egzistuoja moterys, kurios niekada nebūna vienos. Jei išsiskiria, jas iškart vėl paima į žmonas. Tai – be galo vertingos vyrams moterys. Moterys, kurios sugeba partneryje įžvelgti asmenybę.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *