Kad jus mylėtų, nebūtina būti pačia geriausia

Pas mane dažnai ateina traumuotos merginos, kenčiančios taip vadinamą pirmūnės sindromą, kurių pasąmonėje instaliuota griežta programa – „reikia didintis lūpas, pailginti plaukus, reikia kuo garsiau juoktis iš pokštų, reikia būti protingesnei, talentingesnei, reikia kiek galima skaniau gaminti… Reikia, reikia, reikia, reikia…”

Kai kažką darote tik dėl to, kad kam nors patiktumėte, jūs išdeginate pačios save. Kitas dalykas, savaime aišku, kai ką nors darote tiesiog todėl, kad tai jums pačioms patinka.

Įsiminkite, o dar geriau – užsirašykite ir pasikabinkite gerai matomoje vietoje – myli visas moteris, kad ir kokios jos bebūtų!

Ir kvailiukes, ir nelabai gražias, ir putlutes, ir tarkuojančias smegenis.

VISAS.

Tai nereiškia, kad turėtumėte atsisakyti savęs tobulinimo ir garsiai rėkauti visose sankryžose „Mylėkite mane štai tokią!” Anaiptol.

Tačiau ir kankinti save dalykais, kurių negalite pakęsti vien dėl to, kad JIS pagaliau atkreiptų į jus dėmesį – irgi negalima.

Jumyse yra begalė savų labai mielų ypatumų, kurie neišvengiamai kažką pradžiugins ir sužavės. Net jeigu jūs paprasčiausiai mezgate kojines.

Pagalvokite apie tai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *