Kad meilės netrūktų – 5 žingsniai

Norite būti mylimi ir atrodo, kad nesiseka šiuo atžvilgiu? Yra paprastas būdas, kai pritraukti daugiau meilės į savo gyvenimą – patys pamilkite save!

Kad reikia save mylėti, šiandien jau žino daug kas. O prieš kokį pusšimtį metų klausimas „Ar tu myli save?“ būtų sugluminęs daugumą. Dabar apie tai, kad būtina mylėti save ir priimti tokį, kokiu esate, girdime ir skaitome neretai.

Tačiau neužtenka vien žinoti. Retas buvo mokomas to vaikystėje, todėl tenka išmokti priimti save jau suaugusiojo amžiuje. Kartais net padedant psichologui.

Toliau nurodysime, kaip tai įgyvendinti.

5 žingsniai į meilę sau

I žingsnis: komplimentai ir geri žodžiai sau

Ar mokate save pagirti, palaikyti ir paprasčiausiai pasakyti sau gerą žodį? Bus naudinga surasti sau tinkamus unikalius paskatinimo žodžius.

II žingsnis: laikas tik sau

Kiek laiko jūsų realiame gyvenime tenka tik sau? Labai svarbu, kad reguliariai rastumėte laiko ne šeimai, ne darbams, ne vystymuisi, o buvimui su savimi. At mokate rasti sau tokio laiko? Jeigu ne, tai pasvarstykite, kur jo galėtumėte rasti, išskirti, nugvelbti (bet tik ne iš miego).

III žingsnis: savo dovana tik sau

Ar mokate save palepinti? Ar pradžiuginti? Ir ne kokios nors reikšmingos datos proga, o šiaip sau. Jeigu bent sykį per dvi savaites neįteikiate sau net menkiausios dovanėlės, tai jums bus sunku priimti ir mylėti save. Dovana sau gali būti net paprasčiausias leidimas išsimiegoti tiek, kiek pajėgiate.

IV žingsnis: malonūs prisilietimai

Ar mokate sukurti pojūčių komfortą? Kaip surengiate sau kūniškus malonumus? Ar gali paprašyti, kad brangus žmogus jus apkabintų? Patogūs drabužiai ir avalynė, geras maistas, išpuoselėta išvaizda, lengvi judesiai, aromatai ir panašūs dalykai parodo, kad su meile r9pinatės savo kūnu.

V žingsnis: pagalba sau

Ar mokate padėti sau? Ką jums reiškia pagalba ir kiek ji svarbi? Ar mokate kalbėti apie ją su kitais ir paprašyti prireikus? Jei ne, būtinai išmokite.

Štai kokia paprasti penki žingsniai veda į meilę sau. Ir tik per juos jūs sugebėsite priimti save tokius, kokie esate.

Tada jūsų gyvenime atsiras daug meilės.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *