Kai artimas žmogus nustoja mumis domėtis

Skaudu, kai artimas žmogus žvelgia tarsi kiaurai mus, visiškai mumis nesidomi, nevertina mūsų pastangų. O juk anksčiau buvo visiškai kitaip. Buvo susižavėjimas, dėkingumas, jį džiugino dauguma jūsų bruožų, jis buvo už daug ką jums dėkingas.

Kodėl artimas žmogus praranda susidomėjimą?

Priežasčių gali būti pačių įvairiausių.

Rutina. Gaila, bet naujumo efektas ilgai netrunka. O buitis, kasdienybė, monotonija santykiuose pamažu paima viršų.

Žmonės labai greitai pripranta prie gero. Jiems atrodo, kad taip bus visada, kad jie to nusipelnė. Ir kad daugiau nebereikia dėti pastangų, kad visa tai tęstųsi toliau.

Jūs patys save nuvertinate artimo žmogaus akyse. Galbūt jūs patys davėte suprasti, kad gyvenate vien šiais santykiais. Galbūt patys nuolat kartojote, kad jumyse nėra nieko ypatingo. Arba kažką padarėte, pasirodydami kito akyse ne iš pačios geriausios pusės.

Aplinkui – labai daug galingų pagundų. Daug visko ryškaus, įdomaus, gundančio ir viliojančio. O jūsų artimasis neturi jėgų visam tam priešintis.

Kaip tai ištaisyti

Ne visada viskas priklauso nuo jūsų. Artimas žmogus gali, pavyzdžiui, nuolat trokšti naujų emocijų. Būtina turėti galvoje, kad net jeigu jūs idealus žmogus, vis tiek šito gali nepakakti. Artimas žmogus gali būti gurmanas, adrenalino mėgėjas, jam kiekvieną dieną reikalinga „naujumo“ dozė.

Visur laikykitės balanso. Neužsiciklinkite į santykius. Investuokite resursus ne vien į santykius, bet ir į kitas gyvenimo sferas.

Būtinai užsiimkite savo gyvenimu. Kad ir kokie būtų santykiai, jūs turite turėti savo gyvenimą. Savus pomėgius, savo bendravimo ratą. Šitaip liksite įdomus visų pirma sau pačiam, o kas įdomus sau, dažniausiai tampa įdomiu ir kitiems.

Neignoruokite pavojaus signalų. Neapleiskite situacijos iki tokios būsenos, kai jau nebeliko ko gelbėti. Jei kai kurie mylimo žmogaus žodžiai ir veiksmai jus neramina, nedelsdami imkitės atsakomųjų priemonių arba tiesiog pasikalbėkite.

Sutelkti dėmesį į indėlių balansą. Žmonės vertina tai, į ką investuoja. Į santykius investuoti turi abu. Prisiminkite 10 žingsnių taisyklę.

Duokite žmogui suprasti, kad jis gali jus prarasti. Kurį laiką nustokite būti tokiais gerais, šiek tiek atsitraukite. Parodykite, kad jumis domisi ir kiti žmonės.

Ne visais atvejais, kai mylimasis jus nuvertino, galima išgelbėti santykius, kartais būna jau per vėlu. Bet jeigu esama jausmų, jei suteikiate sau šansą, tikrai verta imtis išvardintų veiksmų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.