vyro ir moters gyvenimas

Kai vyras ir moteris – skirtingose gyvenimo ciklo stadijose

Kas atsitinka, jei vyras ir moteris atsiduria skirtingose gyvenimo ciklo stadijose? Bus arba skandalas, arba susvetimėjimas. Deja, būtent šiedu kraštutinumai, papildyti dar kai kuriais tarpiniais variantais, kaip taisyklė, pasireiškia porų santykiuose sudėtingais periodais ar krizių metu.

Kai nesutampa partnerių gyvenimų ciklų stadijos, šeimose prasideda tragedijos.

Vyrui – stadija „Atrasti ir realizuoti save”. Visas jo dėmesys nukrypsta į išorę, socialinę sferą. Vyras koncentruojasi į dabar vykdomą ar būsimą projektą, jis rizikuoja, bando kažką naujo, dėl to įsitempęs ir susikoncentravęs į darbą.

O žmonai – stadija „Būti”. Ji jautri kaip niekada! Jos poreikis gauti rūpinimąsi, švelnumą, jautrumą – milžiniškas. Peržengia visas ribas. Ir žmona laukia, kad vyras tai pajaus, susiprotės, pastebės, supras. Tačiau jis – stadijoje „Atrasti ir realizuoti save”.

Žinote, kad atsitinka toliau?

Be abejo, žinote. Ir ne iš nuogirdų, o iš asmeninės patirties.

Moterys kankinasi ir verkia, nes jaučiasi vienišos ir paliktos. Jos bando išmušti iš vyrų tai, ko joms taip reikia dabar, šiuo momentu – arba riksmais, skandalais, arba nuoskaudomis ir sankcijomis prieš „nejautrius ir storaodžius padarus”.

Sankcijos – tai seksualinis boikotas, nekalbadieniai, atitolimas, persikraustymas į kitą kambarį ir t.t.

Kas bus toliau?

Jeigu žmonos stadija „Būti užsitęs – viskas gali baigtis skyrybomis. Nes frustracija šioje stadijoje – tiesiog nepakeliama.

Ir dėl visko kaltas ciklų nesutapimas, o taip pat partnerių neišmanymas apie tuos pačius ciklus. O nežinojimas, kaip žinia, neatleidžia nuo atsakomybės ir pasekmių.

O štai žinojimas ir išmanymas kaip tik ir gali sutaupyti ir daug laiko, ir nervų, ir kitų resursų, kurie nesudegs be naudos kariaujant vyrui ir moteriai – visai dar neseniai artimiems, brangiems vienas kitam žmonėms, o dabar – laikinai kovojantiems vienas su kitu.

Labai svarbu išsiaiškinti, kokioje gyvenimo ciklo stadijoje esame. Gavę naujos informacijos, kuri padeda aiškiai suprasti situaciją, kurioje žmonės atsidūrė, o ypatingai – jos priežastis, žmonės dažniausiai labai operatyviai imasi priemonių jai ištaisyti.

Ir santykiai tęsiasi. Tik jau labiau komfortišku ir malonesniu būdu kiekvienam iš partnerių ir tuo pat metu – abiem.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *