Kaip iš moters elgesio suprasti, kad ji visiškai negerbia vyro

Be pagarbos santykiai neįmanomi. Jei žmonės gerbia vienas kitą, tokią sąjungą galima laikyti sveika. O jei žmogus gyvena nepagarboje, vadinasi, kenčia, arba nėra psichologiškai sveikas. Norėčiau pakalbėti apie moteris, kurios negerbia vyro. Apie porą ne itin žymių, tačiau pakankamai svarbių nepagarbos ženklų.

Kai moteris stengiasi vyrą kontroliuoti – tai nepagarbos ženklas. Pavyzdžiui, ji uždraudžia kur nors eiti, ar kažką daryti. Kyla klausimas – jūsų vyras yra nesavarankiškas, nieko neišmanantis mažvaikis, nepajėgus pats priimti sprendimų? Betgi ne, tai suaugęs ir adekvatus žmogus.

Kodėl tada moteris su juo taip elgiasi? Tai – nepagarba, tai – kontrolė. Ji mano, kad gali valdyti vyrą pagal savo pageidavimus. Ir atsiranda vyrų, kurie tai netgi toleruoja. Priprato prie šios moters. Ji juk tokia ne nuo pirmosios bendro gyvenimo dienos. Ji tokia tampa palaipsniui.

Iš pradžių pataria, paskui uždraudžia kokią nors smulkmeną. Žingsnis po žingsnio. Jau ir su draugais niekur eiti negalima, ir sportbačių nenusipirksi. Teoriškai viskas įmanoma, o štai psichologiškai – sunku. Juk moteris tokiu būdu nepagarbą pavertė norma.

Nuolatinės problemos su punktualumu. Tai ypač išryškėja santykių pradžioje, tačiau net jei jau esate šeima, pasireiškia ir ten. Vertėtų stebėti, kaip dažnai moteris vėluoja ir kaip ji tai argumentuoja. Juk kartais būna išties pateisinamų priežasčių.

O kartais iš karto matosi, jog tai nepagarba. Pavyzdžiui, moteris vėluoja valandą. O kai norite sužinoti, kodėl taip ilgai užtruko, išgirstate: „Žinai, nusprendžiau į parduotuvę užsukti, reikia naujų batų” arba „Visai pamiršau apie susitikimą, o paskui nutariau neskubėti, juk vis tiek vėluoju…”

Aiškiai matosi, kad vyras jai apskritai nieko nereiškia. Jai absoliučiai nusispjauti – vėluoja, nevėluoja, kai kalbama apie šį konkretų vyrą. Ir jeigu tai dažnai nutinka, vargu ar vertėtų tai kentėti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *