Kaip išvengti rimtų santykių. Instrukcija moterims

Jautiesi vieniša? Visi tavo romanai labai greitai baigiasi? Laikas bėga, o vyrai neskuba megzti su tavimi rimtų santykių ir dėl to kankiniesi? Ir niekaip negali suprasti, kada gi pagaliau sutiksi JĮ? Tą vienintelį, kurio taip ieškai ir lauki? O Jo ir nebus tavo gyvenime. Kodėl? Todėl, kad vaikštote skirtingais keliais, nesusitiksite. Todėl, kad vengi rimtų santykių.

Pasipiktinai? Nustebai? Tau niekad nešovė į galvą mintis, kada pati darai viską, kad išvengtum gilių santykių? Taip, taip, būtent tu visada pasirenki tokius vyrus, kurie nenori pilnaverčių santykių. Ne, tokių santykių tu pati vengi. O kam jie tau? Tada reikės atsiverti meilei, apnuoginti savo jausmus, tapti pažeidžiama. Niekas juk netiki, kad tai galėtų būti saugu. Ir kas garantuos, kad tavo svetingai atlapotos širdies nepavers šiukšlynu? Niekas.

Dėl to pateiksime kelias naudingas rekomendacijas, kaip išvengti tokių pavojingų santykių.

Pradėk romaną su vedusiu vyriškiu. Tikėk, kai jis sako, jog jo santuokoje viskas sudėtinga, kad jis su žmona tuoj, tuoj išsiskirs. Įtikink save, kad tu jam esi pats geriausias variantas. Išklausyk visus jo skundus. Padovanok jam save, savo laiką, gyvenimą. Jūsų santykiai suteiks jo gyvenimui šiek tiek intrigos, šiek tiek sekso, šiek tiek problemų, šiek tiek džiaugsmo. Padarys jo nykų, rutinišką egzistavimą šiek tiek ryškesniu, aštresniu. Šitaip susiklosčius situacijai, jis ne tik labai ilgai išgyvens santuokoje, bet dar ir tu pati jam labai padėsi kaip šeimos psichologė. Padėsi jam suprasti jo šeimynines problemas. O pati įgysi nuostabią galimybę metų metus neturėti rimtų santykių.

Bendrauk su žmogumi, kuris nesugeba turėti rimtų santykių. Jis gali pats tau tai pasakyti. Bet tu jo neklausyk. Galvok maždaug taip: “Jis tik su kitomis šito nenorėjo. O aš – ypatinga! Su manimi – panorės!” Ir pradėk didvyriškai kautis su sunkumais. Tau juk patinka sunkumai. O dar geriau nutark užkariauti žmogų, kuris aršiai priešinasi ir tavęs visai nenori. Va čia tai adrenalinas! Tu gi supranti, kad jeigu išties ieškotum realių santykių, tai imtum bendrauti su tais, kurie bent lašelį tavimi domisi? O tau to nereikia, tau būtina įkopti į eilinę viršūnę. Ir kol vyksta kopimas – gyvenimas bėga, ir tau tai labai paranku. Nes uždavinys lieka tas pats – išvengti rimtų santykių.

Dažnai kaitaliok partnerius ir užsiimk nuostabaus sekso paieškomis. Negalvok apie tai, kad geras seksas – tai viso labo seksas. Ryžtingai atmesk idėją, kad sekso kokybė priklauso nuo partnerių emocinio artumo. Jokiu būdu! Geram seksui tereikia viso labo įsisavinti jo technologiją. Tavo uždavinys – kiekvieną kartą iš naujo save įtikinti, kad jauti emocinį artumą. O paskui kentėti, išsiskyrus. Ir ieškoti naujo partnerio, kaip vaisto nuo dvasinės traumos.

Pradėk santykius su žmogumi, kuris kenčia kokią nors priklausomybę. Galbūt tu pati turi kokių nors problemų, o būdama su tokiu žmogumi, galėsi baisiai išaugti savo pačios akyse ir džiaugtis, kad tavo būsena visgi kol kas geresnė už partnerio būklę. Be to, gausi labai vertingą bonusą – dabar tu “gelbėtoja”! Padedi tvarkyti kitam žmogui jo gyvenimą. Negalvok apie tai, kad tuo pačiu nustumi į antrą planą ir atidėlioji savo pačios gyvenimą. Nereikia taip daryti. Nes gali pakvipti rimtais santykiais. O tau šiuo metu reikia santykių ne su žmogumi, o santykių su priklausomybe. Juk tai taip įdomu! Be to, gyveni su žmogumi, kuris artimiausiu metu visiškai neplanuoja artimų santykių. Argi ne šito tu siekei?

Pradėk santykius su žmogumi, kuris žino atsakymus į visus tavo klausimus. Realiame gyvenime, žmonės, kurie “žino, ko tau reikia”, gali būti labai patrauklūs ir turėti didelę įtaką. Tada tau nebereikės galvoti: “O kokia aš iš tikrųjų? O ko aš išties norėčiau?” Nereikės susitikti su ta savo dalimi, kurios nepažįsti. Bala žino, kuo tai gali pasibaigti, baisoka. Orientuokis į partnerio nuomonę. Jis žino viską: ką tau daryti ir kokia turi būti, kas tau geriausia. Ir tai labai puiku. Kadangi rimtuose ir sveikuose santykiuose partneriai padeda vienas kitam surasti savus atsakymus į kankinančius klausimus. O tai – ne tavo atvejis. Rimtų santykių tau juk nereikia, dėl to turi įgauti tokį pavidalą, kuris bus patogus dabartiniam partneriui.

Jeigu šiuo metu turi santykius, pradėk perdarinėti ir perauklėti partnerį. Tu juk supranti, kad jis neidealus? Ir nori “padėti” jam pasikeisti, pasitaisyti. Dabar nereikia galvoti, prašė jis tavo pagalbos, ar neprašė. Tau paprasčiausiai reikia tuščiai iššvaistyti laiką, kad eilinį kartą atsikratytum rimtų santykių. Dėl to nenustok kritikuoti partnerio. Atbaidyk jį nuo savęs ir imkis ieškoti naujo.

Gyvenk praeitimi. Tu juk turėjai audringų romanų? Buvo pirmoji meilė? Ar atsitiktinis pakeleivis, kurio žvilgsnis, paveikslas visam gyvenimui įstrigo į tavo širdį? Svarbiausia – kuo daugiau iliuzijų. Ir kuo mažiau realaus gyvenimo, realių žmonių, realių įvykių. Tau reikia sielvartauti dėl prarastos meilės ar dėl to, kad nesusiklostė. Ir nesvarbu, kodėl nesusiklostė. Tau reikia visą savo gyvenimą užpildyti liūdesiu ir sielvartu. Ir jokiu būdu nesigydyk nuo to. Nes gali baigtis rimtais santykiais.

Laikydamasi šių rekomendacijų, tu garantuotai išvengsi rimtų santykių. Galbūt žinai dar geresnių būdų už čia aprašytus. Naudokis jais. Rinkis ir toliau netinkamus partnerius, kad pateisintum savo baimes ir pasislėptum pati nuo savęs begalinių naujų romanų chaose. Tokie trumpalaikiai nuotykiai niekada nesuteiks tau saugumo, ramybės ir viso kito, ko reikia, kad atskleistum širdį ir galėtum būti mylima. Ko ir siekei.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *