Kaip moterys jau santykių pradžioje praranda vyro pagarbą

Pačioje santykių pradžioje vyras gerbia moterį. Juk jis su ja bendrauja, tikisi kažko rimto. Kaip bendrauti su žmogumi, kurio negerbi? Todėl vyras moterį gerbia nuo pat pažinties starto, tačiau paskui ši situacija gali pasikeisti.

Moteris prisitaiko, stengiasi įtikti. Kada apskritai atsiranda pagarba? Kai žmonės lygūs. O kai vienas žmogus yra aukščiau, pagarba, kaip taisyklė, yra skirta tik jam. Taip ir čia. Moteris savo įsiteikinėjimu nusileidžia žemiau, o vyrą užkelia ant pjedestalo. Ir automatiškai sumažėja jo pagarba tokiai moteriai.

Sunku gerbti tą, kuris nuolat prisitaiko, visur ir viskame stengiasi įtikti. Dėl tokio elgesio moteris praranda unikalumą. Juk ji pamiršta savo asmenybę, savo nuomonę. Retas vyras šioje situacijoje išsaugos pilnavertę pagarbą.

Turi nemalonių įpročių. Pavyzdžiui, įprotis nekultūringai elgtis prie stalo. Įprotis nesirūpinti savimi ir pan. Vyras stebi moters elgesį ir jos įpročius. Ppavyzdžiui, kai moteris triukšmingai, netgi chamiškai elgiasi kavinėje, kai savo kalbą pasūdo ne pačiais kultūringiausiais žodžiais – juk tai įprotis, ji taip elgiasi automatiškai.

Ir jeigu ji leidžia sau tokį elgesį viešoje vietoje, vadinasi, ji taip elgiasi visur. Iš principo čia daug kas priklauso nuo paties vyro. Kaip jis pats žvelgia į tam tikrus įpročius. Pavyzdžiui, aš prarandu pagarbą moteriai, jeigu ji turi įprotį pertraukinėti. Matau, kad ji manęs negerbia, kai mane pertraukia. Kaip gerbti žmogų, kuris negerbia manęs? O tokių įpročių yra pakankamai daug.

Pasakoja apie buvusius partnerius. Taip, šis punktas privalomas, akivaizdus, neginčytinas. Pamėginsiu pažvelgi į jį kitu kampu. Kodėl tai taip suveikia? Kodėl vyras praranda pagarbą? Nejaugi jis pats neturėjo ankstesnių santykių? Mažai tikėtina. Taip yra dėl to, kad mes kuriame idealų paveikslą. Vyras žvelgia į moterį ir savo galvoje susikuria idealų vaizdinį.

Būtent todėl kyla noras bendrauti su žmogumi, kurio dar vakar nepažinojome. Norime bendrauti su vaizdu. Ir tame vyriškame vaizdinyje moteris neturėjo partnerių. O čia moteris staiga ima ir sugriauna šį modelį. Paprasčiau tariant, kalbėti apie buvusius galima ir reikia, tačiau kuo vėliau tai bus padaryta, tuo geriau ir ramiau vyras tai supras. O jeigu padarysite tai santykiams startuojant, pagarba išgaruos.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *