Kaip neišsiskirti ruošiantis vestuvėms

Sakoma, kad santykių tvirtumą patikrinti galima surengus namuose remontą, o aš dar pridurčiau, kad tą patį galima padaryti besiruošiant vestuvėms.

Kai ruošiatės vestuvėms, jūs turite įveikti:

  • Interesų suderinamumo testą;
  • Sugebėjimo argumentuoti savo poziciją ir išgirsti kito žmogaus nuomonę testą;
  • Sugebėjimo spręsti konfliktines situacijas, nenusmunkant į barnius ir kivirčus, testą;
  • Sugebėjimo dirbti komandoje testą;
  • O svarbiausia – atsparumo stresui testą.

Štai aptarinėjate būsimas vestuves ir staiga pastebite, kad atmosfera pradeda kaisti. Judviem nesutampa nuomonės, kokios turi būti vestuvės: prašmatnios, biudžetinės, ar tiesiog susirašyti ir išplasnoti į povestuvinę kelionę. Laikas spaudžia ir jums nebelieka laiko pasiruošimams.

Jūs nesuprantate, kodėl jaunikis atsisako dalyvauti ruošimosi vestuvėms procese ir viską suverčia jums, sakydamas „Štai pinigai. Aš tavimi pasikliauju”. Nors turėjote tokių romantiškų lūkesčių, kaip drauge pildysite kvietimus į vestuves.

Į pasiruošimo darbus pradeda kištis mama (jūsų arba jaunikio) su be galo „vertinga” nuomone ir neprašytais patarimais. Sunku surasti savitarpio supratimą ir atsižvelgti į visų troškimus, ypač, kai jie neatitinka jūsiškių.

Jūsų biudžetas jau skylėtas ir vyriškis pradeda nervintis dėl finansų. Šitas faktorius neigiamai veikia vyrišką psichologiją ir veda į vis didėjantį nerimą ar netgi baimę, nervus, vidinį nepasitikėjimą savimi.

Barniai vis dažnėja ir dažnėja – dažniausiai jau be jokio rimto preteksto. Prasideda neargumentuotas kabinėjimasis vienas prie kito. Įtampa tiesiog tvyro ore, kalbos apie verstuves pradeda kelti susierzinimą.

Pažįstamas vaizdas? Gal kaip tik tai dabar ir patiriate?

Kaipgi surasti tarpusavio supratimą ir nustoti kivirčytis?

Pačiai pradžiai – nusiraminkite. Tai, kas vyksta jūsų poroje – normalu. Giliau įkvėpkite oro.

Vestuvės – tai stresas, krizė, kurią patiria visos poros. Tai savotiška riba, skirianti vieną nuo kito du gyvenimus: viengungišką ir santuokinį. Keičiasi statusas, keičiasi socialiniai vaidmenys, atsakomybės už savo priimtus sprendimus lygis.

Būtina suvokti, kad dabar judu mokotės sąveikauti su savo vyriškiu streso situacijoje.

Jums abiem baisu. Agresija ir susierzinimas – tai baimės simptomai. Kiekvienas iš jūsų bijo kažko savo. Pavyzdžiui, moteris nerimauja dėl vestuvių idealumo, o vyrui nerimą kelią finansinė renginio sfera. Galite susirašyti savo baimes, vyro baimes ir pažvelgti į jas visas iš šalies: „Kiek man tai svarbu?”

Iš dviejų AŠ jūs pavirstate vienu MES. Dvi asmenybės su savais interesais, požiūriais į gyvenimą darbuojasi ties vienu ir tuo pačiu projektu, kur būtina patenkinti abi puses. Mokėjimas susitarti ir išklausyti vienas kitą – štai jūsų devizas artimiausiems 50-čiai bendro gyvenimo metų. Sėskite prie derybų stalo ir pasikalbėkite iš širdies bent kartą per mėnesį.

O kartais nesklandumų priežastimi gali tapti vidinis nepasitikėjimas – ar tą partnerį pasirinkau? Tai labai sunkus ir sudėtingas punktas. Tokios mintys gali aplankyti kiekvieną: „Ar tą pasirinkau?” Ir ne visada galime sau patiems prisipažinti ir atsakyti į šį klausimą.

Pateikiau kelias populiarias situacijas, su kuriomis poros susiduria prieš vestuves. Tačiau, kaip patys žinote, kiekvienoje poroje – savi sunkumai.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *