Kaip neturtingo vyro žmonos elgesys nulemia skurdą

Kodėl skurstančių vyrų žmonos būna vienodos? Ne pagal išvaizdą, nes kartais jos būna labai save prisižiūrinčios ir gražios. O pagal jų ypatingą elgesio būdą, kuris buvo įskiepytas tokios pat „nelaimingos“ motinos. Jos virtuoziškai programuoja savo vyrą skurdui. Kadaise gana sėkmingą ir perspektyvų partnerį jos paverčia nevykėliu ir niekam tikusiu.

Jau daug prirašyta straipsnių ir knygų apie tai, kad būtent nuo žmonos elgesio priklauso vyro finansinė sėkmė. Deja, tokias tiesas skaito mažuma protingų moterų, kitos kuria savo santykius pagal principą „aš – princesė, o tu privalai viską“. Tai toks parazituojančių moterų tipas, kurių užduotis – išsunkti viską iš vyro, visus jo finansinius ir gyvenimiškus syvus, nieko neduodant mainais.

Dėl to dažniausiai būna kalti tėvai, kurie nuo mažens augino mergaitę kaip princesę, kaldami jai į galvą, kad ji yra ypatinga ir vyrai turi ja rūpintis. Išaugusi tokia „parazitė“ ieško sau aukos, prisisiurbia prie jos ir, kai jau nebelieka ko išsunkti, skiriasi ir ieško kitos aukos. Taip iki senatvės.

Kaip joms pavyksta normalų vyrą paversti nevykėliu? Jos veikia pagal seną, laiko patikrintą schemą.

1 .Izoliuoja nuo giminių

Visai nepastebimai žmona parazitė supykdo vyrą su visais jo giminaičiais. Vyrui tenka klausytis nuolatinių skundų dėl skriaudų, kurias jo motina ar senelė padarė jai. Ji priverčia išsinuomoti ar nusipirkti atskirą būstą. Sava teritorija – tai pirmasis jos reikalavimas po vestuvių.

2. Nustato savas gyvenimo taisykles

Kai pora įsigyja būstą, žmona priverčia vyra užrašyti turtą jai, o kreditą mokėti pačiam. Jos argumentai būna neatremiami: ji rūpinasi vaikų ateitimi ir bando apsidrausti nuo galimos vyro neištikimybės. Įsigijusi savo būstą, ji gauna instrumentą vyrui spausti.

3. Paima visą valdžią namuose

Šią galimybę jos įgyja susilaukusios vaikų. Manipuliacijos prasideda dar nėštumo metu. Moteris augina vyro kaltės jausmą bet kokiu pretekstu: ‚Nesugebi pasirūpinti savo šeima, savo vaiku! Tu manęs nemyli. Tu – beširdis, dėl mūsų nesistengi. Kiti turi tai ir tai….“

4. Nuslopina vyro valią

Tam užtenka pažeminti jo savivertę. Nuolatiniai priekaištai, skandalai, įžeidinėjimai. Vyro nebetraukia grįžti namo, jis pradeda išgėrinėti, kad sumažintų stresą ir įtampą. Seksą žmona naudoja tik kaip spaudimo priemonę. Geriausiu atveju vyras įsitaiso meilužę, blogiausiu – nusigeria.

5. Nustoja juo rūpintis

Kad galutinai „sunaikintų vyrą“ jame ir kad jo nenuviliotų kita, žmona nustoja rūpintis savo vyru. Jam perka pigius drabužius, maitina nekokybišku maistu (pavyzdžiui, pusfabrikačiais), ignoruoja jo sveikatos problemas. Palaužtas ir prislėgtas vyras blogai atlieka savo darbą, jo verslas ir karjera žlunga, rašo portalas „Man-woman.com“.

Štai taip gana sėkmingą vyrą moteris sugeba paversti nevykėliu ir jį dėl to paskui kaltinti.

Pasaulyje pasitaiko ir tokių moterų, kurios sugeba išaukštinti savo vyrus ir užprogramuoti juos sėkmei bei materialinei gerovei.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *