Kaip nustoti ginčytis su vyru

Jūs – nuostabi ir moteriška, turite dėmesingą ir mylintį vyrą. Tačiau kodėl gi taip dažnai vakarienė kavinėje ar vizitas pas draugus baigiasi barniais ir ašaromis?

Priežastimi dažniausiai tampa banalus ginčas, kurio priežastis seniai pamiršta, o nuoskauda išliko… Ir kaltas, žinoma, jis! Jūs panyrate į liūdnus apmąstymus apie tai, kaip suremontuoti šitą vyrą, mylimą ir vienintelį, tačiau “nepataisomą priešgyniautoją ir nuobodybę”. Uždavinys nelengvas, nes be tvirto įsitikinimo, kad jūs esate absoliučiai teisi, išspręsti jo neįmanoma. Tačiau šeimyninė laimė brangesnė. Dėl to teks prisiminti, kada paskutinį kartą atsitiko taip, kad vyras su jumis nesutiko, o jūs be didelių ginčų jam nusileidote.

O gal jūs iš principo nepripažįstate jokių prieštaravimų iš jo pusės, jokiomis aplinkybėmis? Pagalvokite, ar ne per griežtus reikalavimus jam iškėlėte ir kaip ilgai normalus žmogus tuos reikalavimus gali atitikti? Ir kodėl jūs nusprendėte atimti iš jo teisę turėti savo nuomonę, jeigu ji nesutampa su jūsiške? Galų gale jums pačiai toks vyriškis – sėdintis po padu – taps galiausiai visiškai neįdomus. Turėkite galvoje, kad tokia situacija charakterizuos ir jus pačią – kaip despotišką ir apkritai, švelniai tariant, nesimpatišką asmenybę.

Dėl to jums visgi teks pripažinti jo teisę turėti savo nuomonę, skonį, įpročius. Judu galite turėti visiškai skirtingas pažiūras, skirtingus charakterius, tačiau būtina surasti savyje jėgų visa tai priimti, tik tada galima bus išvengti daugybės nemalonių situacijų.

Būna ir taip, kad jūsų “svajonių vyras” ima prieštarauti jūsų žodžiams, mintims, veiksmams. Kiekvienam jūsų argumentui jis suranda savo kontrargumentą ir negailestingai sutrypia jūsų nuomonę. Tai greičiausiai žemos savivertės pasireiškimas arba, deja, charakterio savybė.

Yra vyrų tarpe kompromisų nepripažįstančių intelektualų, kuriems nepakeliama bendrauti su ne tokiais išsilavinusiais žmonėmis, kurie, nepaisant to, samprotauja įvairias, jų manymu, kvailystes, nutaisę baisiai protingus veidus. Toks vyras, aišku, įsitrauks į polemiką, bet vargu ar aptarinės jam neįdomias temas. Šio tipo žmonės pasirengę pripažinti savo klaidas. Sutikite, pakankamai vertingas bruožas.

Yra dar vienas variantas, sunkus, tačiau ne beviltiškas: žmogus niekada nepripažįsta savo neteisumo, iki galo gina savo “autoritetingą” nuomonę. Priešais jus – tipiškas nevykėlis, kuris stengiasi įsitvirtinti žodine agresija.

Ir vis dėlto pats svarbiausias argumentas, kuris lemia jūsų santykius ir kuris neturi absoliučiai jokios logikos – tai meilė.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *