Kaip nustoti matyti vyruose vien trūkumus?

Norint išsiaiškinti šį klausimą, pirmiausia svarbu suprasti, kodėl moterys ignoruoja vyrų privalumus.

Priežastys gali būti kelios:

Artumo vengimas

Labai tikėtina, kad vaikystėje turėjote traumuojančią patirtį: žmonės, kuriuos labai mylėjote – stipriai jus įskaudino.

Ir jumyse susiformavo nuostata: mylėti nesaugu. Įsimylėjus galima patirti skausmą. Ir kad garantuotai netektų patirti to skausmo iš naujo, psichika įjungia savotišką filtrą ir ima fiksuoti vien žmogaus trūkumus. Taip daug paprasčiau nesuartėti.

Jeigu šis atvejis – jūsų, būtina prisiminti: ar visada artumas buvo nesaugus? Dažniausiai psichika užfiksuoja kokį nors vieną asmenį (dažniausiai mamą ir tėtį).

Dėl to išplėskite savo artimųjų ratą: seneliai, dėdės, tetos, broliai, seserys, draugai. Prisiminkite bent vieną žmogų, su kuriuo jautėtės tarsi už mūro sienos.

Tai padarę, duosite peno apmąstymams: „Ar tikrai visada jaučiausi nesaugi su artimu žmogumi? O gal susikoncentravau į vieną konkretų įvykį ar asmenį ir dabar iš visų laukiu kiaulysčių?”

Jūsų mamos požiūris į tavo tėvą ir apskritai į vyrus

Prisiminkite, ką jūsų mama kalbėdavo apie vyrus?

Kaip ji elgėsi su jūsų tėvu?

Gyrė? Palaikė?

O gal, priešingai, koneveikė jį už kiekvieną smulkmeną ir nurodydavo kiekvieną trūkumą?

Ir čia labai svarbu atskirti šiuos du dalykus: „Tai – mamos nuomonė. Ji pagrįsta vien tik jos asmenine gyvenimo patirtimi. O štai čia – mano nuomonė. Ir ji gali būti kitokia. Ir mano požiūris į vyrus taip pat gali būti kitoks„.

Tačiau jeigu jaučiate, kad mamos požiūris į vyrus nuolat aidi jūsų galvoje ir jūs tarsi atkartojate jos gyvenimo scenarijų, rekomenduočiau padirbėti su separacijos tema. Galbūt jūs nesate psichologiškai atsidalijusi nuo mamos ir jos požiūris į vyrus tiesiogiai veikia ir jus.

Atkreipkite dėmesį į savo ankstesnių santykių patirtį.

Gali būti, kad sau už nugaros jau turite tam tikrą bagažą, kai buvote apgaudinėjama ir išduodama. Ir dabar jums susidaro įspūdis, kad „visi vyrai vienodi”.

Tokiu atveju svarbu ugdyti kritinį mąstymą ir atkreipti dėmesį į tvirtas poras, kurios jau daug metų gyvena meilėje ir harmonijoje.

Atsiverskite paiešką internete. Nustebsite sužinoję, kiek daug Žemėje yra laimingų porų.

Deja, kalbėti apie laimę nėra įprasta. Nors apie garsiai nuskambėjusias skyrybas pliurpiama metų metus. Dėl to taip pat gali susidaryti įspūdis, kad nėra stiprių porų.

Įvardijau 3 pagrindines priežastis, kodėl moterys vyrus laiko ydingais. Iš tikrųjų priežastis gali slypėti daug giliau, nes kiekvienas iš mūsų turi savo kelią. Ir tokie momentai susiformuoja absoliučiai individualiai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *