Kaip per 10 minučių viską sužinoti apie vyrą

Norint suprasti, kas per žmogus yra jūsų potencialus kavalierius, visiškai nebūtina su juo daug bendrauti. Visus svarbiausius dalykus galite lengvai sužinoti per pirmąsias 10 pirmojo pasimatymo minučių. Atsakymai į klausimus apie pomėgius, įpročius ir pageidavimus padės atskleisti paslėptus jo charakterio bruožus. Kiekvienas atsakymas į patį nekalčiausią klausimą gali daug pasakyti apie jį, tik reikia žinoti, ko paklausti ir ką reiškia atsakymas į kiekvieną užduotą klausimą.

Sužinokite apie:

…jo mėgstamiausią sporto šaką. Pavieniai sportininkai (bėgikai, plaukikai) atidžiai saugo savo nepriklausomybę ir mieliau leidžia laiką vieni; komandinių sporto šakų gerbėjai mėgsta rungtyniauti tiek žaidimo aikštelėje, tiek gyvenime; o tie, kurie visai nesidomi sportu, linkę į savarankišką mąstymą derinamą su jausminga prigimtimi.

…tuos, su kuriais jis draugauja. Vyriškis, kuris daug metų draugauja su tais pačiais žmonėmis, nusipelno atlygio už ištikimybę, tačiau tuo pačiu gali būti ir visko kas nauja priešininkas ir nemėgti pokyčių. Be to, teks parodyti kantrybę, kadangi prireiks tam tikro laiko, kad įgytumėte jo pasitikėjimą. Jei jūsų potencialus vaikinas draugauja su visais iš eilės – darbo kolegomis, buvusiais bendramoksliais, laiptinės kaimynais ir pan., galite drąsiai vežtis jį su savimi į savo antrosios eilės pusbrolio dukterėčios vestuves – patikėkite, jis ten nepasimes ir nesutriks. Šis vyrukas lengvai prisitaiko prie naujos situacijos ir be problemų susieina su žmonėmis.

…kaip jis atsiskaito. Kreditinę kortelę iš kišenės nuolat traukiantis vyras yra ambicingas ir pasitikintis savimi. Jis neabejotinai turi konkretų tikslą ir – net neabejokite! – tikrai jį pasieks. Jam labiau patinka mokėti grynaisiais? Reiškia, priešais jus – savarankiška ir nepriklausoma asmenybė – tokį žmogų sunku įvaryti į kampą. Jo piniginė tuščia? Priešais jus – žmogus, kuris mėgsta, kad už jį prisiimtų atsakomybę kiti.

…kaip jam labiau patinka bendrauti. Jei jūsų išrinktasis mieliau su jumis bendrauja elektroniniu paštu, jis – kietas riešutėlis. Tai, kad jis pasirenka bendravimo būdą, leidžiantį redaguoti savo žodžius, rodo, kad jis greičiausiai nenori parodyti, kas iš tikrųjų yra. Žmogus, mėgstantis bendrauti momentinėmis žinutėmis, nuolat sieks jūsų dėmesio; jam reikia nedelsiant įrodyti, kad jūs apie jį galvojate. Telefoninio bendravimo gerbėjas yra šiek tiek senamadiškas, mėgsta, kad viskas vyktų „teisingai“, tačiau nebijo intymių pokalbių.

…jūsų moteriškų drabužių stilius. Jei jis norėtų jus matyti vilkinčią džinsus ir marškinėlius, susitikinėjate su žemišku ir neskubančiu tipeliu, kuris norėtų šalia savęs matyti tokią pačią merginą. Jei jis daugiau kreipia dėmesį į panelę, pasipuošusią nuo galvos iki kojų dizainerių kurtais drabužiais, tai į pirmą vietą jis iškelia prestižą ir greičiausiai uždirba daug pinigų. Tačiau būkite atsargios: pinigai gali būti vienintelė jo aistra. Jei jam patinka merginos, pasipuošusios Carmen Electra stiliumi, iš santykių jis tikisi savo ego patenkinimo.

…jo vairavimo stilius. Jei jis mojuoja rankomis, gestikuliuoja kitiems eismo dalyviams pro langą, jis akivaizdžiai turi elgesio problemų ir padidintą agresijos lygį. Toks elgesys geras agresyvioje biuro aplinkoje, bet ne santykiuose. Jei sudėtingiausiose eismo situacijose jam pavyksta išlaikyti šiek tiek budistinio ramumo, jis aiškiai žino, kas yra savikontrolė.

…jo tvarkingumas. Tvarkingumas gali būti skirtingas. Vyras, dedantis naudotas kojines į skalbinių krepšį, yra viena, o visai kas kita, kai dėlioja švarias kojines į stalčių, rūšiuodamas pagal spalvą. Perdėtai tvarkingas vyras per daug išrankus, kad su juo būtų realiai smagu. Vyras, kuris yra tiesiog tvarkingas, nors linkęs į šiokią tokią netvarką, yra atviresnis ir nerūpestingesnis žmogus. Bet jeigu jo vonios kriauklė niekada nematė ploviklio, tai jis arba infantilus, arba tiesiog pernelyg tingus.

…jo broliai. Jei jūsų kavalierius yra vyriausias brolis šeimoje, reiškia, jis pasirengęs prisiimti atsakomybę ir atsakyti už savo veiksmus. Jaunesnysis brolis kūrybingas ir šiek tiek maištaujantis. Vidurinis brolis jautrus ir reikalaujantis daug dėmesio.

…kaip jis viešai išreiškia savo jausmus. Jei viešose vietose jis limpa prie jūsų kaip vantos lapas, o jausmus išreiškia karštais apkabinimais ir bučiniais, kurie tinka tik miegamajame, šis vyriškis greičiausiai signalizuoja aplinkiniams vyrams: „Dink iš akių! Šita moteris – mano!“ Toks elgesys yra ne kas kita, kaip vidinio nepasitikėjimo savimi ženklas. Nors, iš kitos pusės, vyras, kuris net nebando jūsų apkabinti viešoje vietoje, yra neįsitikinęs jūsų, arba savo paties jausmais. Viešas jausmų išreiškimas – tai savotiškas pareiškimas visiems aplinkui: „Mes kartu“. Jeigu jam kyla tam tikrų abejonių, jis laikysis atstumo.

… ar jis žiūri jums į akis. Vyras, kuris vengia akių kontakto, gali būti žmogumi, kuriuo negalima pasitikėti. Jei pokalbio metu jis vos ne tiesiogine prasme ryja jus akimis, galbūt jis bando priversti jus susidrovėti, sutrikti. O štai „slidus“ žvilgsnis, kai jis žiūri jums į akis ir nejaukiai nusuka jas į šalį, rodo, kad jūs jam patinkate.

…kaip jis kalba. Jei kalba skubotai, pakankamai dideliu greičiu, jis energingas ir spontaniškas, tačiau šiek tiek narciziškas. Tas, kurio kalba sklandi ir neskubi, yra žemiškesnis ir solidesnis. Tačiau iš jo neverta tikėtis netikėtumų, staigmenų, siurprizų.

Jūsų 10 minučių trukmės „žvalgyba“ padės daug ką suprasti apie išrinktąjį, tačiau kai kuriuos dalykus sužinosite tik po kurio laiko, pavyzdžiui, ar jis bus ištikimas, ar galima jį vadinti savo žodžio šeimininku, ir apskritai, kokie tarakonai gyvena jo galvoje.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *