Kaip rasti meilę visam gyvenimui – ekspertas pateikia 9 patarimus pavargusiems nuo vienatvės

Laimingų ir sėkmingų žmonių taisyklės: kaip visiems laikams atsikratyti vienatvės ir pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

Santykių ekspertė Elizabeth Stone pateikė devynis patarimus, kaip tapti laimingesniems, pagerinti savo gyvenimo kokybę ir atrasti tikrus jausmus. Ji pataria laikytis šių paprastų taisyklių, kurios taps raktu į asmeninę laimę. Pasakojame, kaip rasti tikrąją meilę ir visiems laikams pamiršti vienatvę.

Kaip rasti tikrą meilę visam gyvenimui

Visada pasitikėkite savimi. Kai ką nors darote ar nusprendžiate, pasitikrinkite savo veiksmų teisingumą pagal vidinį šilumos / šalčio pojūtį. Vien tai yra ženklas, ar teisingai renkatės. Bet kokių išorinių patarimų reikėtų nepaisyti, jei jums kas nors nepatinka.

Tik jūs patys tiksliai žinote, kas jums tinka, o kas ne. Todėl neturėtumėte savęs gąsdinti ir versti ką nors daryti. Tik jūs sprendžiate: būti vienišam, ko ieškoti ir ką visiems laikams išbraukti iš savo gyvenimo. Visata visada užpildo tuštumą, todėl nebijokite būti vieniši – tai truks neilgai.

Gyvenkite čia ir dabar. Nebūtina laukti tinkamo laiko, kad galva pasinertum į gyvenimą ir bendravimą. Jūs jau esate čia ir tai yra jūsų šiandiena, o ne tada, kai numesite svorio, uždirbsite pinigų ar gausite paaukštinimą darbe.

Sakykite viskam „taip”, skirkite laiko nuotykiams ir bendravimui, nesėdėkite namie. Juk ten, už namų slenksčio, jūsų laukia lemtingas susitikimas. Jei ne šiandien, tai rytoj jis tikrai įvyks.

Pasistenkite keisti savo tvarkaraštį, planus ir maršrutus. Visur būkite lankstūs. Pradėkite į darbą važiuoti kitu maršrutu. Jei į kavinę einate šeštadienį, eikite trečiadienį.

Neprivalote visada gyventi pagal planą, tapkite lankstūs, nes laimė ir gyvenimą keičiantys susitikimai yra atsitiktiniai ir neplanuoti. Niekada nežinai, kas ar kas tavęs laukia už kampo, ir staiga tai bus ilgai lauktas susitikimas. Suteikite galimybę ir erdvę naujiems įvykiams ir žmonėms ateiti į jūsų gyvenimą.

Dėkokite už tai, ką turite. Sakoma, kad dėkingumas yra stipriausia malda. Todėl kiekvieną rytą keldamiesi iš lovos dėkokite už viską, ką turite savo gyvenime. Taip pritrauksite dar daugiau pozityvumo ir priežasčių būti dėkingiems.

Norėkite visko ir dar daugiau. Kas daug nori, tas daug ir gauna. Taigi aiškiai nuspręskite, ko norite iš gyvenimo ir santykių, ir filtruokite grįžtamąjį ryšį pagal savo prioritetus.

Nenuleiskite savo standartų, pasitikėkite tik savimi. Nesivadovaukite baimėmis ir nesikliaukite kieno nors kito poreikiais. Ir pervertinti reikalavimų taip pat nereikėtų, nes čia laukia neišvengiamas nusivylimas, geriau laikytis aukso vidurio.

Nebijokite klaidų ir pradėkite viską iš naujo. Jei turėjote nesėkmingų santykių, tai visai nereiškia, kad jums nelemta. Jūs tiesiog įgijote patirties. Jei iš gyvenimo ateina neigiamas grįžtamasis ryšys, vadinasi, jums reikia kažką daryti kitaip, ir viskas. Visai nereikėtų bijoti susitikinėti su naujais žmonėmis, nes dabar turite neįkainojamos patirties ir šį kartą viską darysite teisingai.

Tikėkite savimi. Tikėjimas savimi suteikia pasitikėjimo savimi, kad nusipelnėte būti laimingi. Tokie žmonės paprastai būna laimingi santykiuose ir savo gyvenime turi tikrą meilę. Kad taptumėte vienu iš tokių, tereikia pasitikėti savimi ir savo jausmais, rinktis tai, ką gyvenimas siūlo geriausio.

Neapsistokite ties neigiamais dalykais. Jei nuolat galvosite apie bloga, išgyvensite praeities nesėkmes ir nesėkmes, ateityje stebuklo nebus. Jūs tiesiog nepastebėsite savo laimės ir ji praeis pro šalį. Nelyginkite naujų pažįstamų su buvusiais partneriais, visi žmonės yra skirtingi, todėl suteikite sau laimingų santykių su nauju žmogumi galimybę.

Visada prisiminkite, kas jums teikia laimę. Dėl naujų santykių neturėtumėte aukoti savo interesų. Neleiskite savęs keisti dėl kito žmogaus interesų ir poreikių. Jei žmogus jus myli, jis priims ir dalysis visais jūsų pomėgiais.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *