Kaip skirtingi Zodiako ženklai elgiasi skirdamiesi

Išsiskyrimas yra sudėtingas ir emociškai įtemptas procesas, kuris kiekvieną žmogų veikia skirtingai. Žvaigždės taip pat gali turėti įtakos tam, kaip žmogus reaguoja į santykių pabaigą. Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo unikalių bruožų, todėl ir elgsena išsiskyrimo metu bei sielvarto įveikimo būdai būna saviti. Sužinokite iš horoskopo. kaip skirtingi Zodiako ženklai elgiasi skirdamiesi ir kaip galite padėti sau ar savo buvusiajam šioje sunkioje situacijoje.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo atstovai – energingi ir ryžtingi žmonės. Po išsiskyrimo jie linkę greitai pamiršti skaudžią patirtį ir rasti paguodą naujuose santykiuose. Jie negaišta laiko trumpalaikiams santykiams ir ieško partnerio, kuris patenkintų jų intelektinius poreikius. Avinas gali palaikyti draugiškus santykius su buvusiais partneriais ir net flirtuoti, tačiau jei jų ego buvo pažeistas, jie gali parodyti savo ugningąją pusę.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis – praktiškas ir subalansuotas. Po išsiskyrimo šio Zodiako ženklo atstovai mieliau santykius nutraukia sąžiningai ir taikiai. Jautis gali likti prisirišęs prie buvusio partnerio ir pirmenybę teikia ramiam bendrų dalykų dalijimuisi. Jis gali slėpti savo jausmus ir stengtis neparodyti savo skausmo, kad nesuteiktų malonumo buvusiam partneriui.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai yra prisitaikantys ir bendraujantys žmonės. Po išsiskyrimo jie gali būti neryžtingi ir kartais perdeda tiek gerus, tiek blogus buvusių santykių aspektus. Jie analizuoja savo praeities santykius, traktuodami juos kaip gyvenimo pamokas. Dvyniai gali pasidalinti savo mintimis raštu, nes jiems sunku garsiai išreikšti savo emocijas.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo atstovai yra jautrūs ir emocingi žmonės. Po išsiskyrimo jie gali ilgai blaškytis praeityje, kol patys bus pasiruošę atsisveikinti su buvusiu partneriu. Vėžys bet kurioje situacijoje gali jaustis auka, o išsiskyrimai nėra išimtis. Jis gali laikytis tam tikrų dalykų, kol bus pasirengęs juos paleisti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto ženklo atstovai yra aistringi ir pasitikintys žmonės. Po išsiskyrimo jie gali greitai prarasti susidomėjimą savo buvusiu partneriu, lygiai taip pat greitai, kaip ir įsimylėjo. Liūto ženklo žmonės gali būti dosnūs ir dėmesingi santykiuose, tačiau jei jausmai išblėso, jie veikiausiai iškart trauks ieškoti naujų horizontų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo atstovai yra praktiški ir analitiški žmonės. Po išsiskyrimo jie stengiasi suprasti, kas nutiko ne taip, ir mato klaidas kaip augimo galimybes. Mergelės ženklo žmonės gali greitai nuslopinti nemalonius jausmus, leisdami protui valdyti širdį. Jie siekia tobulėjimo ir gali panaudoti išsiskyrimą kaip asmeninio augimo galimybę.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės yra harmonijos ir teisingumo puoselėtojos. Po išsiskyrimo joms svarbu nutraukti santykius, užbaigti juos su pagarba. Svarstyklės vertina draugystę ir stengiasi išvengti susierzinimo bei priešiškumo. Santykiuose jos stengiasi išlaikyti pusiausvyrą ir harmoniją, kad ir kaip sunku būtų po išsiskyrimo.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono ženklo atstovai yra aistringi ir kerštingi žmonės. Po išsiskyrimo jie stengiasi išlikti paslaptingi, tačiau laikui bėgant gali atsiverti artimiesiems ir parodyti savo pažeidžiamumą. Skorpiono ženklo atstovai gali jausti baimę būti atskleisti ir siekti keršto, jei jaučiasi nuskriausti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio ženklo atstovai yra optimistiški ir laisvi žmonės. Po išsiskyrimo jiems lengviau išgyventi santykių žlugimą dėl teigiamo požiūrio. Jie stengiasi išlikti sąžiningi ir gali daug kalbėti apie neteisybę, kurią patyrė iš savo buvusio partnerio. Šaulys siekia laisvės ir vengia nesibaigiančių praeities santykių analizių.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio ženklo atstovai yra ištikimi ir išrankūs žmonės. Po išsiskyrimo jie gali ilgai nesusitaikyti su mintimi, kad santykiai baigėsi. Jų vaizduotė gali idealizuoti buvusį partnerį, o romanui pasibaigus, ima jį apgaviku. Ožiaragio ženklo žmonės retai persekioja savo buvusiuosius ir mieliau vengia su jais bendrauti.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio ženklo atstovai yra nepriklausomi ir laisvi žmonės. Išsiskyrę jie gali džiaugtis laisve arba liūdėti dėl prabėgusio laiko, bet išoriškai išlieka ramūs. Vandenio ženklo žmonės gali likti draugais su buvusiais ir matyti, kad išsiskyrimas yra laimingų akimirkų ir naujų pomėgių galimybė. Jiems svarbu atkreipti dėmesį į savo jausmus ir leisti sau išgyventi praeitį.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvų ženklo atstovai yra svajingi ir romantiški žmonės. Po išsiskyrimo jie gali būti linkę romantizuoti praeitį ir pamiršti neigiamus aspektus. Jie gali išsaugoti buvusių partnerių nuotraukas ir idealizuoti santykius. Žuvys gali būti linkusios vėl užmegzti ryšį su buvusiais dėl savo romantiškos prigimties.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *