Kaip suformuoti emocinę priklausomybę? Kenksmingi patarimai

Pastaruoju metu išpopuliarėjo santykių tema. Tiksliau, išsiskyrimo ir priklausomybės nuo meilės tema. Šiame straipsnyje pateiksiu keletą kenksmingų patarimų, kaip patekti į emocinės priklausomybės spąstus ir metų metus nuo to kankintis. Kaip žinia, kiekviename pokšte yra tik dalis pokšto. Perskaitę šiuos patarimus pamatysite, kaip formuojasi priklausomybė. O toliau jau patys galite spręsti, ką su visu šiuo „gėriu“ daryti.

Įsivaizduokime situaciją. Jūs susipažinote su žmogumi. Jis jums patiko ir dėl to neprieštarautumėte plėtoti santykius romantiška linkme. Tačiau santykiai nesivysto arba vystosi labai, labai, labai lėtai. Arba žmogus davė suprasti, kad jo nedomina santykiai su jumis. Tačiau jums juk baisiai norisi, o šį norą ne taip lengva numalšinti…

Toliau vadovaukitės žemiau pateiktais patarimais ir garantuotai pasieksite kulminaciją, o būtent: prisirišite prie aistros objekto rimtai ir ilgam.

1. Pats pirmas dalykas, kurį reikia padaryti – pasisavinti ir idealizuoti žmogų. Imkite manyti, kad jis vienintelis visame pasaulyje, kitų tokių kaip jis nėra. Įtikinkite save, kad jis jums tobulas ir apskritai dieviškas. Įtikinkite save, kad tik jis vienas gali padaryti jus laimingu žmogumi. Jei susidorojote su šiuo punktu, manykite, kad pusė darbo atlikta. Toliau viskas eisis žymiai lengviau.

2. Jokiu būdu negerbkite jo pasirinkimo laisvės. Vyras, pavyzdžiui, aiškiai pasakė, kad šiuo metu jam ne santykiai rūpi – netikėkite ir nesutikite! Visais įmanomais būdais stenkitės įrodyti priešingai, priversti jį pakeisti savo požiūrį. Jis, kvailas padaras, pats nesupranta, kokios laimės atsisako. Gyvenkite viltimi, kad susipras, suvoks, subręs, įžvelgs, nuspręs.

3. Labai svarbu nusispjauti į savo paties gyvenimą ir kiekvieną minutę galvoti vien apie idealų partnerį. Pabuskite ir eikite miegoti galvodami tik apie jį. Ir apskritai nuolatos užduokite sau klausimus: ką jis dabar veikia? su kuo jis? ar jis galvoja apie mane? ar papietavo? Įkyrėkite kalbomis apie jį savo draugams, vien apie tai su jais ir kalbėkite. Jei esate moteris, puikiu sprendimu taps horoskopai, internetiniai ateities pranašavimo puslapiai. Galima kreiptis ir į realias būrėjas. Svarbiausia – kuo dažniau tuo užsiimti.

4. Tęsiant ankstesnį punktą – socialiniai tinklai. Kas 15 minučių užeikite į to žmogaus puslapius, tikrinkite, ar nėra naujų publikacijų ir patiktukų. Ieškokite paslėptų prasmių dainose, kurios pasirodo jo socialiniuose tinkluose. Įtikinkite save, kad jo įrašai – tai užmaskuoti pranešimai, skirti tik jums. Ir apskritai – turėtumėte kuo geriau žinoti savo romano herojaus gyvenimą.

5. Punktas, kurio nereikėtų pamiršti, jei norite suformuoti emocinę priklausomybę. Mėgdžiokite savo meilės objekto skonį. Klausykite, skaitykite, žiūrėkite tą patį, ką jis skaito ar žiūri. Ir nepamirškite tokiomis akimirkomis pagalvoti: „O ką, jeigu jis dabar irgi šito klauso/skaito/žiūri?“ Tai suteikia neįtikėtiną artumo ir priklausymo mylimajam iliuziją.

6. Nepakenks šiek tiek paranojos. Ieškokite jo visur, eikite į tas pačias vietas kaip ir jis (sporto klubą, parduotuvę, mėgstamą kavinę ir pan.). Pasistenkite tarsi netyčia susitikti su juo ir pakliūti jam į akis.

7. Visada stenkitės į save žvelgti mylimojo akimis. Darykite viską taip, lyg jis būtų šalia jūsų ir jus stebėtų. Galvokite, kaip jis tai įvertintų, ką pasakytų. Šitaip užsiauginsite savo viduje šio žmogaus figūrą, kuri taps neatsiejama jūsų dalimi.

8. Dažniau fantazuokite apie nuostabią bendrą ateitį. Įsivaizduokite savo buitį, užuolaidas virtuvėje, sugalvokite vaikų vardus ir kartu svajokite apie beribę laimę be menkiausių trūkumų.

Iš esmės to pakanka, kad pakliūtumėte į meilės priklausomybę ir kentėtumėte nuo jos metų metus. Svarbiausia reguliariai ir sąžiningai laikytis šių punktų.

P.S. Na, o jei nenorite nesveikai „prilipti“ prie žmogaus ir prarasti keletą savo gyvenimo metų, nustokite gyventi pagal šias rekomendacijas! Ir kuo greičiau!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.