Kaip suprasti, kad moteriai esate viso labo piniginė?

Visi matome, kaip šiandieninė visuomenė vis labiau orientuojasi į materialines gėrybes ir vertybes, tokias kaip brangūs automobiliai, naujausių modelių telefonai, būstas prestižiniame rajone, brangūs drabužiai, lankymasis restoranuose, kelionės, papuošalai ir t.t.

Ir, žinoma, finansinė gerovė rūpi ne vien vyrams, bet ir moterims. Dėl šios priežasties kai kurios moterys kuria santykius, žvelgdamos į vyrus kaip į finansų šaltinius ir ne daugiau.

Kaip suprasti, kad merginai esate tik piniginė, o ne partneris ir gyvenimo draugas? Atkreipkite dėmesį į kai kuriuos žemiau pateiktus simptomus.

Nėra realaus, nuoširdaus susidomėjimo

Jei moteris jumis nesidomi kaip asmenybe, neklausinėja apie pomėgius, hobius, draugus, šeimą ir tuo pačiu jai labai parūpsta jūsų pajamos ir nuosavybė, tai gali reikšti, kad ji jumyse mato vien bankomatą. Ji gali uždavinėti maždaug tokius klausimus: „Kiek jūs uždirbate? Koks jūsų automobilis? Kur jūs gyvenate?” ir t.t. Jei užfiksavote tokį elgesį, laikas būtų susimąstyti apie tai, kad ši moteris tikriausiai ieško ne tikrų jausmų, o rėmėjo.

Egoistiškas elgesys

Ji tikisi, kad visada būsite pasiekiami ir pasiruošę patenkinti visus jos materialinius poreikius, tačiau nerodo tokio pat susidomėjimo jūsų atžvilgiu.

Galite pastebėti, kaip ji nuolat laukia, kad būsite pasiruošę duoti pinigų jos pageidavimams ir kaprizams tenkinti – pavyzdžiui, apsipirkti su draugėmis savaitgalį, papietauti restoranuose, pailsėti savaitgalį už miesto. Tuo pačiu metu jai net į galvą nešauna paklausti, ką jūs pats norėtumėte veikti savaitgalį. Jei viskas klostosi būtent taip, galime daryti išvadą, kad į jus šiai moteriai absoliučiai nusispjauti, kad svarbiausias jos tikslas – patenkinti savo poreikius, pageidautina – jūsų sąskaita.

Jokio dėkingumo

Jei moteris nuolat prašo pinigų pirkiniams, tačiau neparodo jokio dėkingumo, ir, tuo labiau, nesiruošia su jumis dalytis išlaidomis, tai tikras, garantuotas ženklas, kad jai esate tik pajamų šaltinis. Vargu ar galima šiuo atveju kalbėti apie kokią nors meilę ir kokius nors jausmus, juk normalūs santykiai grindžiami abipusiu rūpinimusi ir palaikymu, ne vien materialiomis gėrybėmis.

Suinteresuotumo ir rūpesčio stoka

Jei santykiuose su moterimi pastebite, kad ji nelabai domisi jūsų sveikata ir gerove, tačiau tuo pat metu jai labai rūpi jūsų pajamos ir finansinė būklė, tai gali reikšti, kad visas jūsų vaidmuo šiuose santykiuose apsiriboja finansavimo šaltinio funkcija.

Tikri jausmai pasireiškia rūpesčiu ir dėmesiu kitam žmogui, įskaitant jo sveikatą ir gerovę. Jeigu jaučiate, kad draugė nekreipia deramo dėmesio į jūsų sveikatos problemas arba nepaiso jūsų poreikio bendrauti ir gauti dėmesio, laikas susimąstyti, kodėl ji vis dar su jumis.

Nesidomėjimas jūsų artimaisiais ir draugais

Jei moteris nerodo didelio susidomėjimo jūsų artimaisiais ir draugais, tai gali būti dar vienas ženklas, kad esate jai tik piniginė ir įrankis, skirtas patenkinti jos materialinius poreikius. Tikri jausmai pasireiškia ne tik partnerio, bet ir jo artimųjų bei draugų atžvilgiu.

Kodėl moteris su vyru elgiasi kaip su pinigine?

Galbūt ji nejaučia realių jausmų ir neieško realių santykių. Galbūt tiesiog orientuojasi į materialines vertybes, ir pagrindinis jos tikslas – išspausti iš jūsų maksimalią naudą. Galbūt ji turi finansinių problemų ar perdėtai išpūstų gyvenimo lygio reikalavimų ir mėgina išspręsti visas šias problemas vyro sąskaita.

Taip pat gali būti, kad moteris turi žemą savigarbą ir naudojasi jūsų finansine gerove, kad išlaikytų būtent savo savivertę. Ji gali santykiuose jaustis labiau pasitikinčia ir labiau komfortiškai, kai juose patenkinami jos finansiniai poreikiai, net jei tai nėra realūs santykiai.

Gali būti ir taip, kad mergina yra viso labo socialinis parazitas, žmogus su deformuotomis gyvenimo vertybėmis.

Ką daryti tokioje situacijoje?

Pirmiausia būtina atvirai pasikalbėti išsiaiškinti tikruosius jos jausmus bei ketinimus. Galbūt ji tiesiog nesuvokia, kaip jos elgesį suvokia kiti žmonės, kaip tasai elgesys atrodo, žvelgiant iš šalies. Pabandykite jai paaiškinti, kad norite realių santykių, pagrįstų abipuse meile ir rūpesčiu, o ne pinigais.

Jei moteris nėra pasirengusi keisti elgesio, vargu ar ji gali būti laikoma tinkama partnere. Nereikia tęsti santykių su žmogumi, kuris jūsų nevertina kaip asmens ir mato jumyse tik materialų objektą.

Be to, nereikia pamiršti savo asmeninių ribų. Neleiskite kam nors jumis naudotis kaip įrankiu savo interesams tenkinti. Jeigu jaučiate, kad esate naudojamas tik kaip piniginė, būtina apginti savo interesus ir pasitraukti iš nesveikų santykių ar bent jau užsukti finansinį čiaupą.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokių žmonių esama jūsų aplinkoje. Jeigu bendraujate tik su tais, kurie orientuojasi į materialines vertybes ir nevertina jūsų kaip asmenybės, greičiausiai tai turės įtakos jūsų būsimiems santykiams. Stenkitės apsupti save tais žmonėmis, kurie vadovaujasi ne tik pinigais, bet ir kitomis šio gyvenimo vertybėmis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *