Kaip suprasti, kad šis vyras turi žemą intelektą

Tai išties svarbus klausimas. Juk kartais bendrauji su vyru ir, galbūt, kyla noras su juo turėti reikalų. Galbūt sukurti šeimą, jei esate moteris. Ir čia svarbu iš karto suprasti vyro intelekto lygį. Šiame tekste pateiksiu porą patarimų, kaip suprasti, kad vyro intelektas ne itin aukštas.

Elgiasi kaip dauguma. Ir, negana to, naudoja tai kaip argumentą. Pavyzdžiui, vyras nusipirko automobilį. Žmonės jo klausia: „drauguži, tavo darbovietė šalia namų, reikalingos parduotuvės – irgi. Iš automobilio praktiškai jokios naudos, tik išlaidos degalams ir techninei priežiūrai. Kam tu jį pirkai?” Ir jeigu jo atsakymas yra: „na, kiti juk turi automobilius”, vadinasi, jo intelektas – ne aukštumoje.

Nesupraskite manęs neteisingai. Automobilis – geras ir reikalingas daiktas. Ypač tais atvejais, kai išties duoda naudos. Tačiau kvaila pirkti automobilį tada, kai jo visiškai nereikia, kai jis iš esmės vien nuostolius neša.

Tai štai. Toks vyras visada seka paskui daugumą, paskui minią. Jei visi blogai kalbės apie knygas, tai ir jis taip kalbės. Jei visi gerai kalbės apie knygas, jis prisijungs ir prie šios nuomonės. Ir taip bus visais atvejais. Jis nenori galvoti, darbuotis smegenimis, jam lengviau klausytis daugumos, plaukti pasroviui.

Verta pasidomėti jo laisvalaikiu. Antras ir labai svarbus punktas. Iš karto turiu pasakyti, kad nenaudingoje pramogoje nėra nieko blogo. Aš irgi mėgstu atsijungti nuo visko, atsipalaiduoti, žiūrėti komedijas, sėdėti ir nieko neveikti.

Tačiau esmė ta, kad tokiam vyrui laisvalaikiu nėra vietos jį lavinantiems dalykams. Visiškai. Niekada. Pavyzdžiui, jei esate vyras ir skaitote šį straipsnį, tai jau neblogas rodiklis. Domitės psichologiją, kažką skaitote, tikriausiai sužinote naujų dalykų.

O žemo intelekto žmogui nepatinka viskas, kas verčia krutinti smegenis. Jis išjungs dokumentinį filmą, o išgirdęs įdomų pokalbį, sureaguos: „neapsikraukite sau galvos” ir pan. Aš turiu galvoje tai, kad jis visiškai nenori samprotauti. Taip jis ir leidžia laisvalaikį. Be įtampos, vartodamas vien pramoginį kontentą ir nieko daugiau.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *