Kaip sužinoti, ar greta yra jūsų žmogus

Kartais atrodo, kad tarp žmonių esama kažkokių santykių, tačiau jie negali peržengti tam tikro lygio. Kažkas trukdo. Tikriausiai, tai – abejonė: ar tai tikrai mano žmogus? Tiesą sakant, tai nėra sunku išsiaiškinti.

Daugelyje straipsnių galima rasti ištisus „savo žmogaus“ nustatymo algoritmus, pradedant tuo, kad jį reikia „užsakyti iš Visatos“.

Kitaip sakant, sudaromas ištisas sąrašas savybių, kurias turėtų turėti būsimas partneris, išvardinami jo fiziniai parametrai ir toks partneris išties pasirodo horizonte. O toliau prasideda visokie keisti dalykai.

Štai guli toks žmogus šalia, knarkia su didžiausiu įkvėpimu. O jums norisi užvožti jam šlepete arba apskritai visą tokį idealų, absoliučiai atitinkantį „kainoraštį“, išspirti lauk pro duris.

Kodėl taip atsitinka?

Gyvenimas – daug sudėtingesnis, ir tuo pat metu daug paprastesnis, nei mūsų galvoje sklandančios fantazijos apie idealią puselę.

Gyvenimas labai greitai sudėlioja viską į vietas: susitikote, kurį laiką pabendravote, apsikeitėte nuomonėmis apie gyvenimą, lūkesčius ir išsilakstėte kas sau. Kažkas nepavyko. O kas būtent?

Tai kartais sunku nusakyti žodžiais, tai pajuntama kažkokiu šeštuoju jausmu: na, nevyksta energijos mainai tarp partnerių, nors tu ką. Nė vienas iš jų nenori investuoti energijos į santykius.

Jeigu tai vyras, reiškia, jis nenori leisti pinigų moteriai. Jeigu moteris mylima, vyras demonstruoja dosnumo stebuklus. Ir tai tiesa, kad ir kaip kai kurie vyrai tuo piktintųsi. Jei mano širdies dama yra verta, aš noriu padaryti jai įspūdį. Todėl gėlės bus ne iš pievelės šalia pelkės, ir ne iš gėlių klombos prie miesto administracijos pastato.

Ir panašiai. Jei vyrą erzina būtinybė būti dosniu moteriai, tai ne godumas ir ne šykštumas. Tai tiesiog ne jo moteris. Ir jis tai jaučia.

Kažkaip susiklostė, kad dvi mano pažįstamos jaunos moterys užmezgė santykius su tuo pačiu vyriškiu, iš pradžių su juo draugavo viena, vėliau – kita. Apie tai jos sužinojo iš nuotraukos internete. Tai štai, vienai iš jų jis dovanojo ramunių puokštes, kitai nupirko labai netgi ne pigų telefoną. Kaip manote, kurią jis vėliau vedė?

O apie moteris galite pasakyti taip: tai ne jos vyras, jei ji nenori juo rūpintis.

Jei, pavyzdžiui, skylė jo kojinėse sukelia mielumo jausmą ir norą kuo greičiau ją užadyti arba padovanoti naujas kojines, santykiai gyvi. O jeigu tai siutina, jei viduje kyla noras pasmerkti, tai – svetimas šiai moteriai žmogus. Nesinori stengtis jo labui, gaminti, puošti namus, kviestis svečius, puoštis pačiai.

Vyrai ir moterys gali skirtingai investuoti savo energiją į santykius. Bet jeigu norisi daugiau gauti, nei duoti, tai nebėra nuoširdūs santykiai. Jei santykiuose esantis žmogus mintyse kalkuliuoja tai, ką gauna, o ne tai, ką norėtų duoti, šie santykiai anksčiau ar vėliau sužlugs.

Kai kuriuos žmones erzina netgi pats pasiūlymas sudaryti sąrašą, ką jie galėtų duoti savo antrai pusei santykiuose. Jie laukia, kad tai juos mylės, brangins ir ant rankų nešios. O mintis, kad jie patys savo ruožtu galėtų kažką duoti, tiesiog netelpa tokiam žmogui į galvą.

Jei nenorite nieko duoti, meilės tokioje poroje nebus, net nesitikėkite. Šie santykiai – ne jūsų, ir anksčiau ar vėliau viskas žlugs.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.