Kaip, vis dėlto, pakeisti šitą vyrą?

Kaipgi pakeisti tą siaubingą vyriškį, su kuriuo daugiau nebegaliu? Daugybė moterų rašo apie savo problemas, teigia, kad pačios aktyviai keičiasi, o trokštamo rezultato negauna. Ką jos turi galvoje – kokį rezultatą?

Kaip tai kokį? Štai, pavyzdžiui:

 • Pradėjau nešioti sijonus vietoje džinsų – vyrui padidino atlyginimą;
 • Pagaminau su meile jam vakarienę – jis iškart davė pinigų drabužiams;
 • Atsikėliau šeštą ryto – pradingo visos ligos;
 • Pradėjau pritarti vyro nuomonei (ištisas tris dienas nesiginčijau!!!) – iš karto metė gerti;
 • Susipyniau kasas – paprašė, kad vaiką pagimdyčiau;
 • Išmečiau džinsus – vyras apskritai tapo idealus;
 • Mečiau darbą – vyras jau kitą dieną pradėjo uždirbti tris kartus daugiau;
 • Pradėjau pati tvarkyti namus, plauti grindis – pagerėjo santykiai;
 • Vieną kartą jį pagyriau ir jis daugiau jau niekada nebesigulė ant sofos spoksoti televizoriaus…

Šaipausi, žinoma, tačiau skaitant kai kuriuos laiškus, susidaro būtent toks įspūdis. Aš pakeičiau gyvenime štai tą ir aną, jau turi būti rezultatas, aš juk jau savaitę niekam nesiskundžiu. Ištisą savaitę!!! O jis???!!! Iki šiol nieko nesuprato ir nepasikeitė. Arba jis visiškai beviltiškas, arba šitie metodai neveikia. Bet kokiu atveju išeitis viena – skyrybos.

Norėtųsi šiek tiek detaliau visa tai aptarti, kad kiltų kuo mažiau iliuzijų šioje sferoje.

Ką gi svarbu suprasti tai, kuri stojo į permainų kelią?

Permainoms reikalingas laikas. Grubiai kalbant, jūs 30 metų ėjote viena kryptimi ir dabar norite, kad per 5 minutes viskas pasikeistų. Taip nebūna. Reikia laiko. Ne mažiau laiko nei keliavote neteisinga kryptimi. Jeigu jūsų santuokai 10 metų ir visą tą laiką ją aktyviai griovėte, tai ir atgimimui prireiks ne mažiau laiko aktyvaus darbo.

Vyras neprivalo keistis. Jis irgi žmogus, irgi turi laisvą valią, tai ne šuniukas ir ne robotas, kurį šeimininkė dresiruoja ar programuoja, kaip jai į galvą šauna. Kol šito nesuprasite – viskas beprasmiška. Jis gali ir 5 metus nesikeisti vien dėl to, kad jam pačiam to nesinori.

Kam keičiatės? Jeigu keičiatės, kad pasikeistų vyras – tai iliuzija, nes šiuo atveju jūs neaugate, netobulėjate, o paprasčiausiai žaidžiate dar vieną žaidimą, nors jis ir atrodo toks gražus ir teisingas. Nieko iš to nesigaus.

Jeigu norite realių pokyčių gyvenime – palikite ramybėje vyrą! Keiskitės pati. Savo labui. Ne vyrui.

Keiskite pati save, savo nuostatas, tyrinėkite save, siekite laimės, ieškokite būdų jai pasiekti. Kad būtų jums geriau, o ne dėl, kad jis taptų kitoks, kad labiau mylėtų, sugrįžtų ar mestų gerti. Keiskitės realiai ir be jokio savanaudiškumo, be jokių sandėriu su Dievu: aš – tau, tu – man.

Prisiimkite savo atsakomybės už santykius dalį. O ta dalis – tai jūsų elgesys santykiuose, savijauta juose, ką juose jaučiate. Ir kiekvieną kartą, kai mintys nukrypsta į vyrą, atseit, jis šioks ir anoks – susigrąžinkite šias mintis sau pačiai.

 • Ne vyras – latras ar narkomanas, o mes abu kenčiame priklausomybę vienas nuo kito. Reiškia, man irgi reikia keistis. O tiksliau – gydytis. Kitaip sekantį kartą aš ir vėl tokį patį vyrą susirasiu;
 • Ne vyras – jokių principų neturintis skuduras, o aš pati įpratau viską spręsti pati ir nežiūrint į moterišką išvaizdą užsiauginau tarp kojų patys žinote ką, ir tuo organu gniuždau, kontroliuoju vyrą. Būdama tokia “boba su kiaušais”, atsiprašant, aš bet kurį vyrą arba išgyvendinsiu, arba sulaužysiu. Dėl to pagaliau reikia pasirinkti, kas svarbiau – dominavimas ir totali kontrolė ar šeima;
 • Ne vyras – degradavęs mėsėdis, visiškai nedvasingas padaras, o mano pačios išpuikimas peržengė visas ribas ir aš žvelgiu į jį iš viršaus į apačią kaip į apgailėtiną kirminą. Tai koks gi čia dvasingumas? Argi jis tikras, kai verdu tokia neapykanta ir panieka žmonėms?
 • Ne vyras nieko nenori ir nieko nesiekia, o aš pati nemoku įkvėpti, nemoku paskui jį sekti ir jo palaikyti;
 • Ne vyras alfonsas, o aš esu boba-arklys, kuri viską veža pati. O jeigu aš tokia, tai kam jam vargintis, jei man paprasčiau, greičiau ir pigiau viską daryti pačiai?
 • Ne vyras mane žemina, o aš pati leidžiu jam šitaip su manimi elgtis, būtent aš neturiu jokio orumo jausmo ir savigarbos. Ir vietoje to, kad tą jausmą savyje išsiugdyčiau, aš vėl ir vėl taikstausi su faktu, kad jis į mane valosi kojas;
 • Ne vyras su manimi taip elgiasi (nesirūpina, nelepina, netausoja), o aš pati su savimi taip elgiuosi. Jis tik atspindi kaip veidrodis mano pačios požiūrį į save.

Už santykius atsakingi du žmonės. Tačiau pradžiai vertėtų išsiaiškinti su ta dalimi, už kurią esame atsakingos mes pačios – koks mūsų indėlis? Tai ir yra mūsų įtakos zona – tai, ką mes galime įtakoti ir pakeisti.

Pakeisti vyro neįmanoma, jis atskiras žmogus, ne jūsų gabalas, be to, jis vyras. O vyrų psichika neperneša moteriškų pamokymų. Galima įkvėpti vyrą permainoms, bet dažniausiai tik savo pačios pavyzdžiu.

Tai bus pati geriausia jūsų investicija, kuri bet kokiu atveju liks su jumis. Jūs keičiatės, reiškia, keičiasi ir jūsų aplinka. Pasitaiko, kad vyras nenori keistis ir dėl to išeina. Jam iškyla sudėtingas pasirinkimas – kad galėtų pasilikti, pačiam teks keistis. Ir jis gali nutarti, kad keistis nenori. Tačiau netgi šiuo atveju jūs išlošiate – jūs jau pasikeitėte, reiškia, sekantys santykiai ir sekantis vyras bus visiškai kitokie.

Tačiau dažniausiai vyrai sureaguoja į moters pokyčius ir persitvarko patys. Iš pradžių sukaupia jėgų, motyvacijos, o paskui – staigus proveržis į priekį. Jis netgi aplenkia žmoną, kuri pradėjo keistis keliais metais anksčiau. Tokia vyriška prigimtis. Jeigu tik žmonos nuostatos teisingos, jeigu ji rūpinasi savimi ir nesikabinėja prie vyro, jo nestabdo.

Dėl to labai prašau – nereikia keistis “dėl vyro”. Nereikia to daryti dėl santykių ir santuokos. Darykite tai dėl savęs. Ieškokite laimės savo viduje, atskleiskite savo prigimtį dėl to, kad jums tai įdomu, malonu ir norisi būti laimingomis. Todėl, kad asmeniškai jums to reikia ir tai svarbu. Tada pačiu saldžiausiu jūsų permainų vaisiumi tapsite jūs pačios. Kitokios. Atsinaujinusios.

O su visiškai kitokia moterimi paprastai klostosi visiškai kitoks gyvenimas. Tame tarpe ir šeimyninis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *