Kam moteriai svajonės?

Norite tapti sėkminga, nepaprasta, pastebima asmenybe, tačiau neturite jėgų netgi pakilti nuo sofos? Svajojate apie bėgiojimą rytais ir vis tiek nustatote žadintuvą „viena valanda į priekį“? Ar esate kada savęs paklaususi, kodėl neturite jėgų tokiems paprastiems dalykams?

Moters psichologija labai skiriasi nuo vyriškos. Taip jau sukurta gamtos – mes turime būti emociškai stipresnės, kad savo vyrui galėtume suteikti jam reikiamos energijos, motyvuotume jį siekti tikslų. Moteris – tai oras, kuriuo kvėpuoja šeima, tai – šiluma ir saugumas.

Kokia gi yra išsvajotų troškimų išsipildymo paslaptis ir kaip galima būtų išvengti tinginystės?

Ar turite svajonę? Puiku, patikėkite ja ir pagalvokite, kaip galima būtų ją įgyvendinti. „Aš nieko nedarau, sėdžiu ir laukiu, kol viskas išsipildys“ – tokia schema nesuveiks, mes pačios turime tapti iniciatorėmis.

Yra šeši svarbūs punktai, kurie yra lemiami, atliekant bet kokią užduotį:

1. Energija neatsiranda be priežasties. Turite gerai apgalvoti ir sudaryti savo norų sąrašą. Nebūtinai trumpalaikių, svarbūs ir ilgalaikiai, „toli siekiantys” planai.

2. Kuo globalesnė svajonė, tuo daugiau energijos gausite iš Visatos.

3. Tikėkite savimi ir tuo, ką ketinate daryti, įsivaizduokite ateities paveikslą, kuriame džiaugiatės, nes pagaliau gavote tai, ko norėjote. Procesas neprasidės, kol pati nepatikėsite.

4. Energija nesikaupia, jos neįmanoma prisitaupyti ateičiai, ją reikia ir svarbu gauti nuolat. Pasiekusi vieną tikslą – nesustokite, drąsiai svajokite toliau apie realų sekančių tikslų įgyvendinimą, atidžiai įsiklausykite į save ir pamilkite naują gyvenimą.

5. Jei nežinote nuo ko pradėti – sugrįžkite mintimis į vaikystę. Prisiminkite, kada jautėtės gerai, kokia veikla jums teikė didžiausią malonumą. Jei neprisimenate, paprašykite tėvų pagalbos, bet būtinai pasiekite norimą rezultatą.

6. Neapgaudinėkite savęs, nes jeigu šis tikslas ne jūsų – energija jam siekti neateis.

Svajokite drąsiai ir be baimės pralaimėti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *