Kam moterims moteriška energija?

Savo straipsniuose dažnai rašau apie tai, kad mums, moterims, būtina užsipildyti sava moteriška energija. Kad reikia skirti laiko sau, užsiimti moteriškais reikalais.

Ir viskas būtų puiku, jeigu ne viena ir ta pati situacija, su kuria pastoviai susiduriu. Moterys daro visa tai nesuvokdamos tikslo. Vėl ir vėl rengia apsipirkimus, mirksta vonioje, darosi manikiūrus, tačiau viso to tikslas – viso labo pasikrauti energija. Sau. O paskui girdžiu jų nuvargusius balsus, joms jau viskas įkyrėjo ir niekas nebedžiugina.

Jeigu įsivaizduosime, kad moteris – tai stiklinė, o vanduo – energija, akivaizdu, jog iš stiklinės reikia gerti. Tiesiog šiaip pilti ir pilti vandenį į pilną stiklinę yra kvaila. Vanduo bus išeikvotas veltui ir suteiks nepatogumų aplinkiniams.

Tas pats su energija. Keista ir beprasmiška ją be galo, tiesiog šiaip sau kaupti. Ja reikia naudotis. Ją reikia kažkur nukreipti. Ji turi atnešti naudos pasauliui. Prisikaupti energijos vardan pačios energijos – tai kaip deginti elektrą tuščiame kambaryje. Ir veltui eikvoti elektros energiją.

Elektra turi kažką apšviesti. Šviesa turi kam nors kažkaip padėti. Stalinė lempa padeda vaikams ruošti pamokas. Šviestuvas virtuvėje sukuria kamerinę atmosferą geriant vakaro arbatą. Lemputė laiptinėje padeda žmonėms pasiekti savo butą.

O moteris?

Tikriausiai matėte labai moteriškų, patrauklių, seksualių moterų, nuo kurių dvelkia tuštuma. Tuščio buto, kuriame dega lemputė, tuštuma.

Ir tegu tas butas ypatingai gražus, niekas jo nemato. Niekas negalės įvertinti skoningai parinkto apstatymo. Nėra kam pasimėgauti puikiai įrengta vonia ir krūva purių kvepiančių rankšluosčių. Tai kam visa tai?

Kam kaupti savyje moteriškas jėgas, jeigu jos nenaudojamos?

Kai prikaupiame pakankamai energijos, laikas pradėti ja dalintis su pasauliu. Rūpintis kitais, kažkam padėti, skirti savo laiką ir jėgas kito žmogaus labui.

Tada viskas, kas susikaupė gali realizuotis. Visa tai bus pritaikyta gyvenime. Ir pritrauks kaip magnetas dar daugiau energijos.

Labdara ir nesavanaudiškas tarnavimas pritraukia milijonus kartų daugiau energijos negu godumas, egoizmas ir grožėjimasis savimi.

Kur kas maloniau dovanas dovanoti, o ne gauti.

Kur kas džiugiau duoti, negu priimti.

Kur kas daugiau meilės tame, kai tarnauji kitų labui.

Linkiu jums prisipildyti moteriška energija ne sau.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *