Kantriausias Zodiako ženklas, anot astrologų

Skaitykite toliau ir iš profesionalių astrologų išgirskite apie šešis kantriausius Zodiako ženklus:

6 Skorpionas

Skorpionai yra kantrūs, bet ne taip, kaip įsivaizduojate. Priešingai, šis intensyvus ženklas neprieštarauja laukti, kol įgyvendins trokštamą kerštą.

„Unikalus derinys – būti emocionaliu vandens ženklu ir būti valdomam ugningojo Marso, todėl Skorpionai įsižeidžia dėl dalykų, kurie kitų neskaudintų, ir jiems patinka, kad atpildas ateitų, kad ir kiek laiko tai užtruktų”, – sako garsi aiškiaregė ir astrologė Inbaal Honigman.

„Skorpionai yra manipuliacijų meistrai, o tam reikia daug kantrybės”, – perspėja astrologė ir dvasinė mokytoja Tara Bennet.

„Ambicingi ir kupini sėkmės poreikio Skorpionai planuoja ir rezga sąmokslus, kad pasiektų savo tikslus, tada kantriai laukia, kol bus parengtos visos detalės, ir imasi veiksmų tik tada, kai yra tikri, kad pasieks tikslą”, – priduria ji. Skorpionai gali garsėti savo santūrumu, tačiau dėl to jie tampa dar pavojingesni.

5 Svarstyklės

Svarstyklėms labai rūpi, ką galvoja kiti žmonės, ir jos nenori būti laikomos nekantriomis. Honigmanas apibūdina Svarstykles kaip „elegantišką ir šeimynišką ženklą”.

Jos taip pat mėgsta pusiausvyrą, todėl neapgalvotas ar neapdairus elgesys visiškai prieštarauja tam, kuo jos tiki. „Valdomos civilizuotos, namų planetos Veneros, Svarstyklės mėgsta elgtis teisingai… jos nesileis pagaunamos, jei išreikš susierzinimą ar nekantrumą”, – aiškina Honigmanas.

Bennet sutinka, kad kadangi Svarstyklės „siekia taikos ir harmonijos”, jos yra nepaprastai ramios. Šie gimę diplomatai, prieš darydami išvadas, dažnai išklauso visas situacijos puses.

4 Vandenis

Vandeniai nemato laiko taip, kaip kiti ženklai, todėl jie natūraliai atsipalaiduoja situacijose, kurios kitus iškart suerzintų.

„Jų kantrybė nėra visiškai dorybė, tai tiesiog dalis to, kas jie yra”, – sako Honigman. „Vandenis yra oro ženklas, todėl geriausiu atveju jie nėra įsišakniję atšiaurioje kasdienio gyvenimo realybėje”, – aiškina ji.

Kadangi Vandeniai taip pasinėrę į savo mažą pasaulį, jie linkę nepastebėti kitų žmonių elgesio. Jų taip pat neatbaido pokyčiai, todėl jiems lengviau eiti su tėkme.

3 Vėžys

Vėžiai mėgsta rūpintis savo draugais ir šeima ir yra be galo santūrūs, kai tai daro. Honigman sako, kad šis vandens ženklas gali „įsijausti į bet kurį žmogų, todėl jie iš prigimties yra kantrūs ir priima bet kurio žmogaus charakterį ir aplinkybes”. Užuot vertinę jūsų situaciją, jie sugalvos būdų, kaip jums padėti.

Nors Vėžiai linkę viską giliai jausti, jie stengiasi skirti sau daug laiko mintims apmąstyti. „Šie krabai kantriai laukia savo kiaute, kol gyvenimas pakryps tinkama linkme, – pastebi Bennet. Tai labai svarbu jų santykiuose. „Jie mieliau laukia tobulo partnerio, nei pasitenkina kuo nors prastesniu”, – aiškina Bennet.

2 Mergelė

Šis analitinis ženklas nieko nedaro greitai. Honigmanas sako, kad Mergelės yra „šiek tiek lėtesnės ir kantresnės nei kiti ženklai”.

Dėl savo kruopštumo jos nori būti pasiruošusios viskam, pavyzdžiui, „atvykti į oro uostą likus penkioms su puse valandos iki skrydžio ir pasiruošti papildomų užkandžių šaldiklyje tam atvejui, jei nė vienas iš svečių nieko neatneštų į vakarienę”, – aiškina ji.

Bet kadangi jie yra protingi, jie nesitiki, kad ir jūs būsite tokie patys.

1 Jautis

Jaučiai stipriai trokšta stabilumo, todėl jiems gerai sekasi praktiškai žvelgti į pasaulį. Tačiau jie garsėja tuo, kad viską, ką daro, daro susimąstę ir neskubėdami. „Į susitikimą jie tikriausiai atvyks šiek tiek vėliau už jus, kad ir kaip vėluotumėte, – sako Honigmanas.

Bennet taip pat atkreipia dėmesį į užsispyrusią Jaučio prigimtį, kuri, pasak jos, leidžia jiems „gaišti laiką, kol pasieks norimą rezultatą”. Tačiau ji įspėja, kad nereikėtų spausti Jaučio.

„Kai jie nenori judėti ar būti judinami, jiems užtenka valios ir kantrybės ištverti atstumą”, – aiškina ji. Tačiau šis nepastovus tempas galiausiai atsiperka, nes dėl jo Jaučiai yra kur kas kantresni nei kiti ženklai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *