Kas atsitiks organizmui, jei metus nevalgysite vakarienės

Žmonės, kurie nerimauja dėl savo svorio, dažnai eksperimentuoja su dietomis ir mitybos būdais. Kai kurie specialiai nevalgo pietų ar vakarienės, manydami, kad taip gali greičiau numesti svorio. Tačiau ekspertai įsitikinę, kad vakarienė yra vienas iš svarbiausių valgių, lygiai ta pati taisyklė galioja ir pusryčiams bei pietums.

Gydytojai rekomenduoja neatsisakyti paskutinio dienos valgio, tačiau tuo pat metu vakarienė turi būti lengva ir valgyti ją derėtų likus kelioms valandoms iki miego. Vėlyvų ir sunkių užkandžių reikėtų atsisakyti, nes priešingu atveju gali išsivystyti gastritas ir skrandžio opos bei kitos problemos.

Mokslininkai atliko eksperimentus, kuriuose dalyvavo savanoriai. Paaiškėjo, kad vakarienę praleidę pacientai tikrai numetė svorio, tačiau taip pat gydytojai akcentavo, kad dėl dietų organizmo būklė prastėja, o ypač sergantiesiems depresija, onkologinėmis ligomis, distrofija. Be to, dietos yra draudžiamos žmonėms, kurių mityba nėra visavertė ir nėščioms moterims.

Vakarienės atsisakymas galimas tik trumpą laiką. Svarbu atsižvelgti į individualias organizmo savybes. Specialistų teigimu, toks protarpinis badavimas tinka sveikiems žmonėms, nesergantiems lėtinėmis ligomis, kurių amžius svyruoja nuo 18 iki 50 metų. Jie taip pat turėtų gyventi ramų gyvenimą. Mityba turi būti taisyklinga ir subalansuota.

Priešingu atveju kyla didelė rimtų problemų rizika.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *