“Kas mus siutina moteryse?” Realūs vyrų atsakymai

Niekam ne paslaptis, kad vyrams neretai išties labai sunku suprasti moteris, ypač kai kalba užeina apie užuominas, kurias mes taip mėgstame. Kas dar gali visiškai sugluminti vyrus? Panagrinėkime.

Kad sužinočiau daugiau nuomonių, nutariau apklausti įvairaus amžiaus pažįstamus vyrus. Klausimas buvo toks: “Kas jus siutina jūsų moters elgesyje?” Kai kurie atsakymai man pasirodė išties įdomūs. Tikiuosi, jie bus naudingi ir jums.

“Perdėtas dėmesio poreikis drauge su nenoru vystyti santykius” – vienas pirmųjų atsakymų, kuriuos aš gavau. Manau, šis punktas išties teisingas daugumai moterų. Mes esame labiau emocingos, mums išties norisi jausti dėmesį visas 24 valandas.

Sekantys du atsakymai buvo stebėtinai panašūs: “Problemų nutylėjimas” ir “Tylėjimas ir, kaip pasekmė, problemų išsigalvojimas”. Manau, jei turite panašų ramų temperamentą, jums reikėtų dažniau kalbėtis su savo išrinktaisiais.

“Išgalvotos tragedijos ir iš to sekantis pyktis” – mėgstamiausias daugelio moterų užsiėmimas, kas tiesa, tas tiesa. Tegu ir nesielgiame taip specialiai, tačiau įvairiausi scenarijai nuolat sukasi mūsų galvose. Manau, vertėtų išmokti atsikratyti viso to ir užpildyti laisvą laiką kokiais nors kitais reikalais. Taip, aš manau, kad tokios mintys ima suktis galvoje būtent dėl laisvo laiko pertekliaus.

“Reikalauja dėmesio, nesugeba gyventi autonomiškai, problemos sprendžiamos ašaromis”. – trys banginiai ant kurių stovi tipiški barniai, būtent dėl to dažniausiai išsiskiriama. Dėmesio reikalaujama vėlgi dėl neturėjimo kuo užsiimti ir laisvo laiko pertekliaus, o štai problemų sprendimas ašaromis – kone visų moterų ginklas. Pasibaigė argumentai? Ašaros. Paaiškėjo, jog buvau neteisi? – pats laikas įjungti mažą mergaitę.

Manau, mums visoms vertėtų apie tai rimtai susimąstyti. Jeigu jau pradėjome ginčą su vyru, tai likime iki galo jiems lygios, užuot manipuliavusios jo jausmais ašarų pagalba. Be to, sukelti gailestį jos gali anaiptol ne visada, o štai vyro susierzinimas – garantuotas.

Sekančias nuomones pateikė vyrai, turintys pakankamai ilgalaikius santykius ir susijusios jos su buitimi.

“Buitiniai įpročiai, nesutampantys su maniškiais. Ne taip gamina, ne taip pjausto duoną”, “Tam tikras aplaidumas ir netvarkingumas”, “Nekantrumas”… Visi mes augame skirtingose šeimose, dėl to, sukūrę savo šeimą, norime įvesti joje sau įprastą ir mėgstamą tvarką. Manau, šiuo atveju būtina ieškoti kompromisų, kadangi komfortiška turi būti abiem, o ne vien vyrui ar moteriai.

Ir, pagaliau, paskutinis komentaras, kuris man pasirodė pačiu originaliausiu ir naudingiausiu: “Erzina, kai ji paverčia tavo interesus, ar tai būtų mėgstama muzika, ar hobis – savais. Po to galima sakyti, kad savų interesų tu jau kaip ir nebeturi. Erzina būtent tai, kai ji tai daro su perdėtu fanatizmu”. – prisipažino vienas mano klasės draugas.

Teisybė dėlei turiu pasakyti, kad esu su tuo susidūrusi gyvenime – kai šviesos greičiu moteris pakeičia mėgstamą sporto klubą, muzikos stilių ar net maistą. Norisi viską dalintis su mylimuoju? Puikiai tai suprantu, tačiau asmenybe, turinčia savų interesų, būtina išlikti iki galo. Kitaip paprasčiausiai prarandate save, o jums pamilo tikrai ne už tai.

Reziumuodama, norėčiau dar kartą pabrėžti akivaizdžią tiesą, bylojančią apie tai, kad vyro akyse mes visada esame moteriškumo, šilumos, rūpestingumo įsikūnijimai ir tuo pat metu visgi turime turėti savo stuburą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *