Kas nutiks jūsų organizmui, jei kasdien pradėsite gerti citrinų ir imbiero arbatą

Viena moteris dvi savaites kasdien ryte ir vakare prieš miegą gėrė arbatą su citrina ir imbieru, ir rezultatai ją nustebino.

Pasak „Express”, citrinos ir imbiero derinį, kaip būdą išvengti nepageidaujamų sezoninių ligų, jai rekomendavo ne vienas ekspertas.

„Tiek citrinoje, tiek imbiere gausu antioksidantų ir vitamino C, kurie gali padėti sustiprinti imuninę sistemą”, – sakė vitaminų ekspertas Mattas Durkinas.

„Vitaminas C palaiko baltųjų kraujo kūnelių, kurie reikalingi kovai su infekcijomis, gamybą”.

Jis taip pat atkreipė dėmesį, kad imbieras gali padėti spręsti virškinimo problemas, tokias kaip pykinimas, skrandžio sutrikimai ir pilvo pūtimas, taip pat uždegimą.

„Kasdien vartojamas kaip karštas gėrimas, citrinos ir imbiero derinys gali turėti keletą teigiamų poveikių. Tai gali būti geresnis virškinimas, geresnis imunitetas ir galimas svorio reguliavimas.

Tačiau šių pokyčių mastas gali skirtis priklausomai nuo žmogaus”, – pridūrė ekspertas.

Matto teiginius apie gėrimo naudą mūsų imuninei sistemai ir žarnynui patvirtino daktarė Claire Marie Thomas:

„Citrinų sultys gali padėti padidinti rūgšties kiekį skrandyje, o tai svarbu žarnyno sveikatai.

Jei skrandis nuolat negamina pakankamai skrandžio rūgšties, tai gali turėti įtakos jūsų gebėjimui tinkamai virškinti ir įsisavinti maistines medžiagas, pavyzdžiui, vitaminą B12.”

Sulaukusi tokių teigiamų atsiliepimų, moteris nusprendė imtis savotiško „eksperimento” ir rado paprastą gydomojo gėrimo paruošimo receptą.

Arbata su citrina ir imbieru – paprastas receptas

Norint gauti imunitetui stiprinti reikalingą gėrimą, reikia į puodelį išspausti pusę citrinos, įdėti susmulkintą imbiero šaknį ir karšto vandens.

Po to gėrimui reikia leisti tris minutes pritraukti ir galima gerti.

Rekomenduojama tai daryti ryte ir vakare.

„Eksperimento” rezultatai

Po dviejų savaičių moteris pastebėjo, kad anksčiau ją varginęs pilvo pūtimas pastebimai liovėsi. Tačiau ji nesiima spręsti, ar tai tikrai įvyko dėl arbatos.

Kalbant apie sezonines ligas, ji mano, kad arbata su citrina ir imbieru daro savo. Šiuo požiūriu, jos nuomone, eksperimentas tikrai buvo sėkmingas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *