Kas nutinka jūsų kūnui, kai ilgai nesimylite

Tai, kad seksas teikia malonumo ir gerina nuotaiką, visi puikiai žino, tačiau ar bent įsivaizduojate, kokie pokyčiai vyksta organizme, kai dėl vienų ar kitų priežasčių jūs kurį laiką nesimylite? Tai, ką sužinosite, jums turbūt nepatiks, tačiau gandas, kad ilgai nesimylėjusi moteris ir vėl tampa „skaisti“, absoliutus mitas. Jei jums priešmenopauzinis laikotarpis, tokia pertrauka tikrai neatkurs vaginos elastingumo.

Shared.com atskleidžia ir daugiau faktų apie tai, kokie pokyčiai vyksta kūne, kurį laiką nesimylint.

Ne, jūs tikrai netapsite „standesnė“

Mergystės plėvė, kurį laiką atsisakius sekso, iš naujo neužaugs, tačiau ilgai nesimylint, vaginos raumenys atpranta atsipalaiduoti susijaudinimo metu, tad seksas po pertraukos gali sukelti sunkumų, nes vyrukui prireiks kur kas daugiau laiko jus sujaudinti.

Vyrai, tai kenkia jūsų erekcijai

Yra pakankamai įrodymų, kad abstinencija gali padidinti erekcijos sutrikimų tikimybę. Tuo tarpu reguliarus seksas itin teigiamai veikia vyro gebėjimą patirti erekciją.

Abstinencija žaloja imuninę sistemą

Tyrimai rodo, kad reguliarus seksas stiprina imunitetą, tad nustojus mylėtis, viskas vyksta atvirkščiai. Didėja tikimybė dažniau sirgti peršalimo ligomis ir infekcijomis.

Silpsta seksualinis potraukis

Šiuo klausimu ekspertų nuomonės kiek išsiskiria. Vieni teigia, jog norint palaikyti aukštą libido, būtina reguliariai mylėtis. To nedarant, seksualinis potraukis silpsta ir tampa vis sunkiau susijaudinti. Tuo tarpu kiti tiki, jog kuo rečiau mylitės, tuo labiau to norite.

Daugėja streso

Kai kurie tyrimai rodo, kad rečiau besimylinčių žmonių kraujo spaudimas stresinėse situacijose yra aukštesnis. Be to, sekso trūkumas silpnina gebėjimą susitvarkyti su nerimą keliančiomis situacijomis.

Prastėja širdies sveikata

Egzistuoja stiprus ryšys tarp sveiko seksualinio gyvenimo ir stiprios širdies. Seksas širdžiai naudingas tiek dėl hormonų, tiek dėl fizinio aktyvumo.

Daugiau išlaidų lubrikantui

Tai galima palyginti su reguliaria mašinos priežiūra. Jei norite, kad „ten“ viskas veiktų kaip pridera, turite nuolat palaikyti tempą. Sekso ekspertai teigia, jog pertrauka nuo sekso daro neigiamą įtaką moters lytinių organų „drėgmės lygiui“, tad gali tekti įsigyti lubrikantą.

Mažiau proto

Mokslininkai įrodė, kad seksualinė veikla skatina neuronų augimą smegenyse. Tuo tarpu abstinencija smegenims jokios naudos neduoda. Žinoma, lavinti protą galima ne tik sekso metu, tačiau seksas turbūt vienas linksmiausių būdų tai padaryti.

Yra ir privalumų

Rečiau mylintis, mažėja ir lytiniu keliu plintančių bei šlapimo takų infekcijų tikimybė. Na, bent jau šioks toks pliusas.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *