Kas nutinka vyrui, kuris užkimba už moters išvaizdos? Būkime atviri…

Būkime atviri, moters grožis – labai svarbus parametras. Kad ir kaip veidmainiškai įrodinėtume, kad svarbiausia žmoguje yra siela, vis tiek sutinkame žmones pagal drabužius. Taip veikia mūsų smegenys. Jeigu mums visiškai nepatiks „įpakavimas”, skanėsto mes neragausime. Toks mūsų psichologinės gynybos mechanizmas.

Bet juk ne šiaip sau mes turime dar ir protą. Išoriniai parametrai – puiku, nuostabu, bet ar verta ties jais ir sustoti? Žinoma, ne. Ir iš čia kyla dvi problemos:

1. Vyrai kelia pernelyg aukštus reikalavimus. Vyrui norisi ir vieno, ir kito, ir trečio. Jam reikalinga gražuolė, protinga, taupi ir darbšti. Akivaizdu, kad tokio unikalaus žmogaus jis nesuras. Net ir pats gražiausias žmogus turi trūkumų. Mes visi esame žmonės ir turime savo ydų.

2. Vyrai nusvyla. Kai renkamės tik vieną parametrą, aukojame visa kita. Kuo visa tai dažniausiai baigiasi? Bėdomis. Vyras iš tokių santykių negaus jokio pasitenkinimo. Iš čia vėlgi kyla dvi problemos. Arba jis praranda susidomėjimą moterimis apskritai, arba nuolat patiria nesėkmes.

Žinoma, gražių moterų vengti būtų kvaila. Grožis – anaiptol ne nuosprendis, juo labiau – ne problema. Tačiau žiūrėti reikia gerokai giliau. Negalima susikoncentruoti vien į grožį. Šeimyninės laimės ant tokių pamatų nepasistatysime.

Jeigu jus domina vienkartiniai susitikimai ar kažkas panašaus, tuomet jūsų pasirinkimas aiškus. Bet jeigu kalbame apie šeimą, pasirinkimas ganėtinai keistas.

Toks siekis – bendrauti vien su gražiomis – byloja ir apie vyro lygį. Tai reiškia, kad jo mąstymas yra pakankamai primityvus. Su tokiu personažu nėra jokių perspektyvų. Iš jo nesulauksite nieko daugiau, kaip tik nuolatinių priekaištų ir reikalavimų.

Tiesą sakant, kodėl aš apskritai apie visa tai rašau? Galvokite savo galva, spręskite protu ir neleiskite, kad gražūs vaizdeliai aptemdytų smegenis.

Kokia prasmė džiuginti savo Ego, jeigu esi nelaimingas? Taip, visuomenė apie jus galbūt galvos kaip apie laimės kūdikį – juk tokią gražuolę nutvėrėte! Tačiau namuose sėdėsite priešais tuščias lėkštes ir klausysitės nesibaigiančių skandalų.

Jums tikrai būtent šito reikėjo?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *