Kas priverčia vyrą mesti moterį

Beveik visais išsiskyrimų atvejais moteriai tenka bent pusė kaltės dėl iširusių santykių. Sužinokite septynias populiariausias priežastis, kodėl vyrai meta partneres.

1. Moteris pasidarė neįdomi

Nesvarbu, kurioje srityje moteris pasidarė neįdomi: bendravimo ar sekso. Vyras visada ieško jei ne idealo, tai bent tokios moters, su kuria būtų galima pasikalbėti ir su kuria lovoje būtų malonu. Moteris neturi būti protingesnė už vyrą, kitaip jis jaus menkavertiškumo kompleksą. Bet ir visai kvaila ji neturi būti. Moteris, kuri niekuo nesidomi, išskyrus serialus ir moteriškus žurnalus, su laiku tampa vyrui nereikalinga.

2. Moteris nesivaldo

Vargu, ar kuris vyras norės raudonuoti dėl savo draugės, kuri viešoje vietoje sugeba pasielgti neadekvačiai. Ir gyventi sunku su tokia nenuspėjama partnere, kuri bet kuriuo momentu gali iškelti skandalą ar iškrėsti kvailystę. Išvada: moteris turėtų kontroliuoti savo elgseną.

3. Moteris naudojasi vyru kaip guodėju

Ji nuolat pasakoja apie savo problemas, rūpesčius, ką veikia. Žinoma, dalytis jaudinančiais rūpesčiais ir įvykiais reikia, bet reikia jausti saiką. Jeigu ji skambina savo draugui vidury nakties ir aiškina, kaip jį myli ir kiek daug galėtų dėl jo padaryti, tai su laiku toks elgesys pradės erzinti vyrą.

4. Moteris nustojo rūpintis savimi

Nors išvaizda nevaidina svarbiausio vaidmens santykiuose, tačiau negalima būtų pasakyti, kad vyras nekreipia dėmesio į partnerę. Jeigu jis susipažino su žavinga blondine lieknu liemeniu, o po dvejų bendro gyvenimo metų ji virto beforme būtybe su nukarusiomis grožybėmis ir milžiniškais sėdmenimis, tai grynai estetiniu požiūriu vyras turėtų prarasti susidomėjimą.

5. Moteris naudojasi vyru kaip pinigine

Jeigu moteris nuolat traukia iš vyro pinigus, atsilygindama jam vakariniu seksu, bet jis nepastebi ir nejaučia jos meilės, anksčiau ar vėliau tokia situacija jam nusibos ir jis paliks ją prie suskilusios geldos.

6. Moteris neištikima

Vyras gali atleisti už viską, išskyrus neištikimybę. Jeigu tai įvyko, reikia būti pasiruošusiai blogiausiam dalykui: jei išrinktasis sužinos apie tai, jis nutrauks santykius. Jokie pasiteisinimai nepadės. Jeigu jums kažkas nepatinka, pasakykite jam apie tai. Geriau išsiskirti po abipusio susitarimo, o ne po skandalo.

7. Moteris pradėjo uždirbti daugiau už vyrą

Jeigu vyrams dideli atlyginimai – natūralus dalykas, padedantis įsitvirtinti gyvenime, tai moteriai – išbandymas. Daugiau už vyrą uždirbančiai žmonai kyla pagunda papriekaištauti vyrui ar pažeminti jį, sakyti, kad jis yra nevykėlis ir kad tik ji išlaiko šeimą, kitaip jie gyventų skurde.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *