Kas stovi už kiekvieno sėkmingo vyro

Teigiama, kad būtent moteris atsakinga už greta esančio vyro sėkmę. Tačiau kas atsitiks, jeigu dama nepakankamai moteriška? Ar bus kalta, kad mylimajam nesiklosto reikalai darbuose ir finansuose? Ar už kiekvieno sėkmingo vyro stovi jo moteris?

Ar už kiekvieno?

Svarbu iš pradžių pažymėti, kad moteris negali būti absoliučiai atsakinga už vyro elgesį. Juk tai – labai sudėtinga psichologinė dėlionė. Kiekvieno žmogaus elgesys priklauso nuo daugybės faktorių. Auklėjimas, kultūra, aplinka, žmogaus pasaulėžiūra – visa tai įtakoja jo reakcijas į pasaulio iššūkius.

Jeigu vaikystėje tėvai įdiegė berniukui neatsakingumą, infantilumą, tai suaugęs vyras sieks gauti iš gyvenimo kuo daugiau malonumų kuo mažesnėmis pastangomis. Šiuo atveju jo moteris apskritai nieko negali padaryti. Kad ir kaip nuoširdžiai ji rūpintųsi patikimu vyro užnugariu, sėkmingo vyro iš jo neišeis.

Žmonės patys laisvi rinktis, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Kiekvienas žmogus turi teisę pasirinkti savo kelią. Kaip taisyklę, sprendimus žmogui pakužda patirtis, elgesio įpročiai ir auklėjimas. Dėl to vyras pilnai atsakingas už savo gyvenimą. Jis gali pasiekti sėkmę nepriklausomai nuo to, ar jam už nugaros stovi moteris.

Moters vaidmuo

Dabar mums jau aišku, kad žmona negali būti atsakinga už vyro infantilumą ir neveiklumą. Tada kyla logiškas klausimas: ką būtent gali įtakoti moteris? Ar gali ji tapti tuo stimulu savo partneriui, kuris privers jį imti gerinti gyvenimą, ieškoti verto darbo ir būdų daugiau uždirbti?

Priversti visa tai daryti dama, suprantama, negali. Jei vyras neturi vidinės motyvacijos, bet kokie pokalbiai, grasinimai, bet kokios manipuliacijos bus atmestos ar sutiktos labai priešiškai. Tačiau moteris visgi turi sugebėjimą daryti vyrui įtaką. Jos poveikio potencialą lemia jos silpnumas, lyginant su partneriu, ir tie jausmai, kuriuos partneris jai jaučia.

Moters įtaka gali būti teigiama arba neigiama. Puikus pavyzdys trąšos augalams. Jų perteklius negatyviai paveiks ir pačius augalus, ir jų vaisius. O sumaniai naudojamos trąšos duos puikių rezultatų tiek augalui, tiek tam, kuris jį augina. Kažkas panašaus vyksta santykiuose. Jei žmona parenka tinkamas „trąšas“, sumaniai jas dozuoja, vyras gauna labai daug energijos ir pozityvaus krūvio savo augimui ir sėkmei.

Reikia pažymėti, kad norėdama įkvėpti kitą žmogų sėkmei, moteris turi pati turėti nemenką potencialą, turi būti laiminga ir realizavusi save. Pervargusi, nelaiminga, savimi nepasitikinti dama vargu ar pajėgs ką nors įkvėpti. Dėl to moteris turi pasirūpinti savimi.

Stebuklingas poveikis

Nuoširdžiai vyrą mylinti ir sėkmės jam linkinti žmona taktiškai ir neįkyriai pakels vyrui savivertę, pasitikėjimo savimi jausmą. Svarbu išlaikyti balansą ir pagyrimus naudoti proto ribose. Būtina vengti partnerio žeminimo ir nesėkmių ir klaidų išjuokimo.

Išmintingos žmonos uždavinys – neįkyriai priminti, kokia svarbi yra saviugda. Juk sėkmė, pasisekimas – tai pritaikytų žinių ir patirties rezultatas. Be to, svarbu duoti vyrui suprasti, kad žmona liks su juo, nepabėgs, vos tik kils kokių nors problemų. Nepamirškite pasakoti apie planus ir svajones. Niekas taip neįkvepia vyro, kaip galimybė išpildyti mylimos moters svajonę.

Sėkmė būtinai aplankys vyrą, jeigu jo antroji pusė nenurodinės jam svetimų pavyzdžių ir nelygins jo su kitais vyrais. Nereikia skubinti partnerio. Sėkmė ateina žingsnis po žingsnio, planingai ir nuosekliai žengiant į priekį.

Moteriai būtina kantrybė ir išmintis išlikti moteriškai ir neužsikrauti sau tos atsakomybės, kuri priklauso vyrui. Būtent dėl moters priklausomybės nuo vyro pastarasis gali išskleisti sparnus ir imti kopti į viršūnes. Vyro sėkmė taps moters nuopelnu, kadangi būtent ji stovėjo jam už nugaros, kai jis tos sėkmės siekė. Meilė, abipusė pagarba ir palaikymas daro tikrus stebuklus.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *