Kas tu – jo svajonių ar jo košmaro mergina?

Mes paprastai galvojame, kad bet koks vyras pasijaus tikru laimės kūdikiu, jei tik leisime jam su mumis būti. Kartais tai tiesa. Tačiau būna ir taip, kad pačios to nesuvokdamos, tampame žmogui baisiausiu košmaru. Štai keli požymiai, pagal kuriuos galima nustatyti, kas esi savo vyriškiui – svajonių išsipildymas ar košmaras.

Esi košmaras, jei pastoviai prašinėji drauge nusifotografuoti. Vyrukai nemėgsta gyventi šiuo momentu. Jiems ne visada norisi ilgai trypčioti ir pozuoti palei kokį nors paminklą, kad gautųsi ideali nuotrauka. Taip, fiksuoti momentus svarbu, bet jei prašinėji tai daryti pastoviai, visas mielumas išgaruoja. Vyrukas nutars, kad reikalingas tik tavo instragramui.

Esi svajonių mergina, jei pajėgi išgyventi be telefono ir kitokio ryšio. Kai esate dviese, neverta blaškyti dėmesio telefonui ar internetui. Greta esantis žmogus pasijaus nesvarbus.

Esi košmaras, jei iš karto ir iš anksto nusprendi, kad dėl visko kaltas jis. Taip, jis paprastas ir normalus žmogus, jis klysta – kaip ir tu pati. Tačiau jis juk neskaičiuoja ir neregistruoja tavo padarytų kvailysčių. Ir tau nevertėtų to daryti. Jeigu jis padarė kažką ne tą ar ne taip, neskubėk kaltinti. Išklausyk, ką jis pats apie tai galvoja.

Esi svajonių mergina, jei supranti, kokie beprasmiški barniai. Nėra jokios prasmės peštis dėl smulkmenų. Mergina iš košmaro tęs skandalus, kol neišmuš iš žmogaus atsiprašymo, kurio, jos nuomone, yra verta. Ji nekalbės ir nirš savaitėmis ir mėnesiais, nesiliaus jį šantažuoti ir terorizuoti. Geriau nebūti tokia žiežula.

Esi tikras košmaras, jei nepripažįsti savo klaidų. Visi mes klystame. Ir žymiai patraukliau klaidas pripažinti, nei vaidinti, jog jų nebuvo. Tavo vyriškiui tikrai patiks, jei tai suprasi. Kartais ne taip jau ir sudėtinga pasijuokti iš savo klaidų.

Esi svajonių mergina, kai neįtarinėji visų jo gyvenime sutiktų ir sutinkamų moterų. Nereikia žvelgti į kiekvieną moterį – jo kolegę, bičiulę ar tiesiog oficiantę kavinėje – kaip į grėsmę. Šitaip tu rodai vyrui, kad absoliučiai juo nepasitiki.

Esi košmaras, kai priverti jį rinktis – tu ar jo šeima. Jei tik jo artimieji ne maniakai (ką jis ir pats supranta), neturi jokios teisės reikalauti rinktis. Be to, daugeliu atvejų jis pasirinks ne tave. Ir apskritai toks reikalavimas nesąžiningas, juk giminaičių nepasirinksi. O štai kitų merginų aplinkui – pilna.

Esi svajonių mergina, kai jo nežemini. Nemenkink jo idėjų – šitaip parodai, kad juo netiki. Adekvati mergina padeda vyrui siekti jo tikslų, visų pirma – palaikymu.

Esi svajonių mergina, jei toliau užsiimi savo hobiu. Jeigu jis krepšinio fanas,nereiškia, kad ir tu turi pamėgti krepšinį. Jeigu jam patinka lakstyti rytais stadione, visiškai nereiškia, kad ir tau reikia to paties. Vyrams patinka, kai moteris irgi turi savų pomėgių ir nepatinka moteris, tapusi jo šešėliu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *