Kas yra moteris-prielipa?

Moterys gali pulti į du kraštutinumus – arba absoliutus šaltis vyro, kuris jai patinka. atžvilgiu ir ignoravimas, atseit, „aš visa tokia nepasiekiama, užkariauk mane pats”, arba įsijungia kitas kraštutinumas ir moteris pradeda pati šturmuoti tą vyrą, kuris jai labai patiko. Iš šalies žvelgiant, visa tai atrodo, švelniai tariant, keistokai. Dėl to visai nenuostabu, kad vyrai nuo tokių „iniciatyvą” rodančių damų bėga paknopstomis. Arba prieš tai pasinaudoja, o jau paskui bėga.

Kaipgi elgiasi moteris-prielipa? Vertėtų tai išsiaiškinti, kad pačios tokiomis netaptume, bet ir „sniego karalienėmis” nepavirstume. Rodyti iniciatyvą, savaime aišku, galima, o kartais netgi reikia, tik daryti tai vertėtų su protu.

Įsivaizduokime situaciją. Susipažinote su vyriškiu ir jis jums labai patiko, bet štai bėda – praėjo jau ištisos dvi ar netgi trys dienos nuo jūsų paskutinio susitikimo, o jis vis neskambina.

Ką daro iniciatyvi ir šiaip aktyvi moteris? Ji pradeda aiškintis, kas vyksta, tik daro tai lengvai, tarsi žaisdama, pavyzdžiui, parašo vyrui: „Sveikas. Šiandien praėjau pro tą kavinę, kurioje sėdėjome praeitą kartą ir prisiminiau, kaip puikiai ten praleidome laiką. Reikėtų kada pakartoti”.

Ką padarė moteris? Ji užmetė meškerę su jauku, tačiau padarė tai neįkyriai, o priešingai – kiekvienam vyrui malonu girdėti, kad jį kažkas prisimena ir nori dar kartą pamatyti. Be to, atkreipkite dėmesį, jog nėra jokių pretenzijų ar nuoskaudos gaidelių, o tai labai svarbu. Juk iniciatyva, pavyzdžiui, kvietimas į dar vieną pasimatymą, vis tiek lieka vyrui ir jeigu tai nutiks, tai tik vyrui panorėjus, o ne moteriai privertus jį tai daryti.

Ką tokiu atveju daro moteris-prielipa? Ji, žinoma, siaubingai įsižeis, papūs lūpytes ir įjungs režimą „tu privalai!” bei „tu man skolingas!” Jos žinutė gali atrodyti maždaug taip: „Labas. Kur dingai? Kodėl neskambini? Kažkas atsitiko? Būtinai perskambink, aš jaudinuosi!” Tokia moteris gali neapsiriboti viena žinute, ji gali tomis žinutėmis tiesiog užbombarduoti, juk „aš jaudinuosi!”

Ką pagalvos bombarduojamas vyriškis? Jis, aišku, supras, jog moteris, kaip sakoma, užkibo ir netgi laiko jį savo nuosavybe, juk jis „privalo” paskambinti, o kadangi nepaskambino, tai moteris laukia skubaus pasiaiškinimo.

Ar kils vyrui noras po tokio jaudinančio pranešimo tęsti santykius? Čia viskas priklauso nuo vyro tikslų. Jeigu tikslas – vien permiegoti, tai jis, žinoma, perskambins, juk supras, kad ji jau užkibo ir laikas veikti.

Bet jeigu vyras planavo rimtus santykius, o nepaskambino dėl to, kad, pavyzdžiui, įklimpo darbuose ar dar nesugalvojo, kur jus pasikviesti į sekantį pasimatymą, jis labai stipriai susimąstys, ar reikalingi jam santykiai, kuriuose jis turi pastoviai teisintis ir jaustis kaltas. O ir asmeninę erdvę bei asmeninį laiką teks tikriausiai visiems laikams pamiršti…

Jeigu vyras atsakys, kad, tarkime, buvo užimtas ir jiedu būtinai susitiks, kai tik jis bus laisvas, iniciatyvi moteris gali atsakyti nebent kažką panašaus į: „Gerai, įspėk mane iš anksto, jei norėsi susitikti, aš taip pat turiu daug reikalų”. Ir viskas. Ji eis tvarkyti savo reikalų ir džiaugtis gyvenimu, o ne tupės prie telefono, laukdama nesulaukdama skambučio.

Tuo tarpu moteris-prielipa pradės eilinį vyro bombardavimą, užmėtys žinutėmis su klausimais, kada maždaug galima tikėtis susitikimo, juk ji taip pasiilgo. Arba kuo jis taip smarkiai užsiėmęs, kad negalėjo jai paskambinti ar bent jau parašyti. Visa tai pernelyg atgrasu.

Dabar tikriausiai daugmaž suprantate, kuo iniciatyvi ir aktyvi moteris, žinanti, ko nori ir kaip tai galima gauti, skiriasi nuo nepasitikinčios savimi ir savo verte, labai greitai įklimpstančios į priklausomybę moters-prielipos?

Moteris-prielipa iškart prisiriša, prisiklijuoja, įsipainioja į priklausomybę nuo jai patikusio vyro. Ji užmiršta savus reikalus, viską nustumia į antrą planą ir yra pasirengusi visiškai pasišvęsti šiems santykiams ir paprasčiausiai ištirpti tame vyriškyje. O svarbiausia – ji lygiai tokio paties pasiaukojimo laukia iš vyro ir jeigu jis neskuba aukotis, prasideda nesibaigiančios nuoskaudos ir pretenzijos. O kam tai gali patikti?

Tuo tarpu aktyvi, bet neįkyri moteris nebijo rodyti iniciatyvos, tačiau nenustoja gerbti nei savęs, nei savo laiko ir sugeba laiku sustoti ar tiesiog persijungti ir užsiimti savais reikalais, savu gyvenimu, jei pamato, kad vyras ne tiek ja susidomėjęs, kaip jai to norėtųsi. Kitaip sakant, ji nedaro iš to tragedijos, pasaulis nesugriūva, ji paprasčiausiai gyvena toliau.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *