Kas žlugdo moterį po 40-ies?

Kai kurios moterys tikrai neiškart supranta, kad meilė – tai ne glostymas paplaukiui, ne žiūrėjimas į akis…

Kai kurios moterys tikrai neiškart supranta, kad meilė – tai ne glostymas paplaukiui, ne žiūrėjimas į akis ir mylimo žmogaus ydų atleidimas, meilė išvis ne apie konkurenciją ir pataikavimą.

Mylintys žmonės gali bartis, ginčytis, gali plunksnos skrajoti per šituos barnius, tačiau širdyje yra monumentinis žinojimas, kad jus myli.

Žmonės gali net išsiskirti su tuo žinojimu ir tai geriau, nei užsidirbti skaudulius, sulaikyti įtūžį ir tylėti suspaudus lūpas.

Moteris po 45 metų gauna daugiau vidinės laisvės, nei 30-metė. Daug padaryta, vaikai užaugo, pati save priėmė, nėra prieš ką vaidinti.

Tai štai, mano manymu, šią laisvę geriau išnaudoti tobulėjimui, o ne žlugimui.

Kas žlugdo moterį?

Dažna lytinių partnerių kaita. Šis punktas tinka bet kokiam amžiui, tačiau mūsų amžiuje moterišką energiją reikia ypač saugoti, juk ji su metais tampa tvirtesnė, kokybiškesnė – nėra reikalo švaistyti veltui.

O štai pasidalinti ja su mylimu žmogumi, taip!

Apgailestavimas dėl ankstesnių santykių, santuokų. Netinka, mergaitės. Mažų mažiausia, mes iš šių santuokų turime vaikus, ir tikrai gausybę patirties, šviesių prisiminimų ir išgyventų įvykių.

Zyzimas, siekis subobėti, abejingas požiūris į savo sveikatą ir išvaizdą, gyvenimas pagal principą „devynios bėdos – vienas sprendimas“.

Šiame amžiuje už kiekvieną „bėdą“ reikia atsakyti atskirai. Jūs turite viską, kad darytumėte pasaulį geresniu, tačiau pradėti reikia nuo savo pasaulio.

Pretenzijos. Štai šito visai nereikia: nei gyvenimui, nei darbui, nei vaikams, nei draugams, nei artimiesiems.

Viskas, kas padaryta, padaryta jūsų. Ir tai puiku! Šiame amžiuje reikia iš naujo mokytis sakyti komplimentus, nes komplimentas uždega ugnį ir mumyse, ir tame, kam jis adresuotas. O ugnį reikia saugoti, žmonėse jos mažai.

Mąstyti kategorijomis „vėlu, man nebereikia“. Taip, daug ko mes jau nebenorėsime ir pačios.

Dėvėti mini, vos dengiantį tam tikrą vietą, pavyzdžiui; eiti į pasimatymą su tuo, kas nepatinka tiesiog todėl, kad daugiau nėra su kuo; eikvoti savo laiką tuščiai.

Vėlu rinktis vyriškį, kuris negerbia, žinoma, jei mes pačios mokame gerbti vyriškąją giminę. Visa kita ne vėlu, patikėkite!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *