Kasdieniai įpročiai, daug pasakantys apie jūsų asmenybę

Niekas neneigia, kad kiekvienas žmogus turi savų prioritetų ir kasdienių ritualų. Bet mes retai juos suvokiame kaip įpročius, o tiesiog laikome juos įprastais veiksmais, kurie nieko nereiškia. Bet mokslininkai su tuo nesutinka.

Jie laiko, kad visi veiksmai susiję su žmogaus asmenybe. Dar svarbiau, įpročiai atskleidžia tuos momentus, kuriuos žmogus bando nuslėpti. Susipažinkite su kai kuriais paplitusiais įpročiais ir sužinokite, kokią žmogaus paslaptį jie gali atskleisti.

Ekologiškas maistas

Tiesa ta, kad žmonės, kurie beveik nevalgo nesveiko maisto, o renkasi sveikesnius produktus, linkę teisti kitus. Jie mažiau altruistiški ir kartais gali būti labai subjektyvūs. Tyrimai rodo, kad žmonės, laikantys save pranašesniais, paprastai įsitikinę, kad jie turi teisę būti neetiški. Pavyzdžiui, tie, kurie valgo ekologišką maistą, mano, kad dėl to, jog valgo sveikesnį maistą, jie yra daug geresni už tuos, kurie to nedaro.

Dirbtinis įdegis

Daugelis žino apie neigiamas įdegio pasekmes. Galiausiai tai nulėmė soliariumų populiarumo sumažėjimą. Bet vis tiek yra žmonių, kurie reguliariai juose lankosi. Mokslininkai tvirtina, kad siekis įdegti dirbtinėje saulės šviesoje liudija polinkį į priklausomybes.

Šaltas dušas

Laikoma, kad vandens temperatūros keitimas dušo kambaryje – būdas kompensuoti emocinės šilumos stoką. Kuo daugiau laiko praleidžiate po šiltu dušu, tuo labiau jaučiatės vieniši. O tie, kurie mėgsta šaltą dušą, arba užsispyrę, arba egocentriški. Be to, šiems žmonėms nepatinka kitų nuomonė.

Daugkartiniai maišeliai pirkiniams

Šie maišeliai iš audeklo padarė žmones laimingus, nes pakeitė popierinius ir plastikinius maišelius. Mokslininkų nuomone, žmogus, perkantis audeklo maišelį, galvoja, kad daro tai iš rūpesčio aplinka, todėl turi teisę nusipirkti sau ką nors skanesnio, tegul ir nesveiko.

Elektroninis paštas

Įdomu tai, kad žmogaus pašto dėžutė gali daug papasakoti apie jo asmenybę. Tie, kurie ignoruoja pranešimus, mėgsta viską kontroliuoti. Jeigu retai ištrina pranešimus po to, kai perskaitė, tai rodo saugumo poreikį. Šiek tiek protingesni tie, kurie visiškai ignoruoja pranešimus: jiems tai beprasmiška, nes neatneš jokios naudos.

Patiktukai socialiniuose tinkluose

Patiktukai feisbuke ne tik atspindi žmogaus politines pažiūras, religinius įsitikinimus, lytinę orientaciją, mitybos įpročius ir intelekto lygį. Jie yra ir tinginio požymis: galimybė kažką išaiškinti vienu raumens judesiu leidžia sutaupyti laiko. Paprasčiau kalbant, žmogus nemėgsta dėti jokių pastangų.

Aitrus maistas ar gėrimai

Kiekvienas pažįsta kokį nors kavos mylėtoją. Nesvarbu, ar šis gėrimas su cukrumi, ar grietinėle. Bet tie, kurie mėgsta gerti gryną juodą kavą, labiau linkę į tam tikrus psichologinius sutrikimus. Šiuos sutrikimus galima lyginti su tais, kuriuos turi serijiniai žudikai. Aitraus maisto ir gėrimų pomėgis yra ženklas, kad žmogus gali būti psichopatas.

Tualetinis popierius

Tai, kaip kabinate tualetinį popierių, daug pasako apie jūsų asmenybę. Kai popierius yra rulono priekyje, tai reiškia, kad jūs, greičiausiai, dominuojate bet kokiuose santykiuose. Žmonės jumyse mato lyderį, ir jūs iš tiesų turite įgūdžių palaikyti šį pasitikėjimą. Jeigu popierius yra už rulono – vadinasi, jūs paklusnus. Jūs nenorite būti lyderiu, komfortiškai jaučiatės būdamas geru pavaldiniu.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *