Kelias nuo vyro širdies eina per skrandį

Tinklapiai mirga įvairiausiomis dietomis, televizoriuje žvaigždės, viena anoreksiškesnė už kitą, aiškina apie naujus būdus numesti svorį, o tuo tarpu visuotinis moterų karas su atliekamais kilogramais gresia kur kas didesne katastrofa už suplyšusias drabužių siūles.

Pasirodo, apie 70% skyrybų išprovokuoja būtent žmonų dietos bei kiti nesutarimai, susiję su mityba. Būtent tokią išvadą padarė italų mokslininkai, stebėję tūkstančio porų santykių plėtotę. Vienas dalykas, kai moteris viena kenčia su dietomis susijusius nepatogumus ir tai niekaip neįtakoja vyro mitybos sistemos, o visai kas kita, kai moteris stengiasi pasodinti ant dietos savo antrą pusę, ypač jei vyrui tos dietos visai nereikia.

Gaunasi linksmas vaizdelis: moteris kankinasi, atbulais dantimis valgydama nuriebintą varškę, vyras irgi kankinasi. Žmona bando kažkaip nuslopinti alkaną blizgesį akyse po 6 valandos vakaro, o vyras net nebando to daryti.

Išsiskyrusių porų apklausos parodė ne tik pačią su maistu susijusią skyrybų priežastį, bet ir padėjo išsiaiškinti konkrečius produktus bei patiekalus, kurie atvedė į tokį liūdną finalą.

Pavyzdžiui, viena pora savo skyrybų priežastimi laiko paprasčiausias sultis – iš vaisių ir daržovių. Žmona pastoviai tvirtino vyrui, kaip jos naudingos figūrai ir sveikatai ir koks kenksmingas alus. Vargšas sutuoktinis karštą dieną atsidarydavo šaldytuvą, o ten – vien sulčių paketais užkrautos lentynos. Galiausiai aprasojęs ledinio alaus bokalas nugalėjo, vyras padavė skyryboms.

Kitas atvejis – sausi pusryčiai. Labai nedaug vyrų laiko visus tuos dribsnius vartoti tinkamu maistu. Dauguma vyrų apskritai nesupranta, kaip galima valgyti tokią bjaurastį, ir dar sausą. Štai ir gaunasi, kad dribsniai išardė visą eilę šeimų.

Greta dribsnių ant pjedestalo tvirtai įsitaisė įvairūs duoniukai. Vyrai tikriausiai niekada nesupras, kaip moterys gali valgyti tas supresuotas pjuvenas, kai žymiai skaniau suvalgyti pyragaitį ar tiesiog gabalą batono.

Vyrų nemalonėn pateko ir salotos. Prieš pačias salotas jie, žinoma, neturi nieko prieš: vyrai su malonumu užkąs skanių salotų iš šviežių daržovių ir žalumynų… Vieną dieną. Galbūt, dvi… Bet jeigu visa šeima perorientuojama vien į salotas ir kiekvieną dieną ant stalo daugiau nieko nėra, vyras gali ir įsiusti.

Pasirodo, vyrai nemėgsta ir minkšto sūrio, bent jau savanoriškai jo nevalgytų, pakeisdami kietesniais ir labiau tradiciškais. Tą patį vyrai gali pasakyti apie saldžią varškės masę: jei nori suvalgyti desertą, valgyk ledus, o jeigu nori varškės – valgyk tikrą, sumaišęs su grietine ir cukrumi. Štai tokia rūsti vyriška nuomonė.

Vaisiai, vyrų manymu, tinka kaip desertas, bet tikrai ne kaip pagrindinis ištisą parą vartojamas patiekalas.

Tokia jau vyrų prigimtis – daugumai jų patinka tik skanus ir sotus maistas. O moterys, įsijautusios į savo figūros tobulinimą, neretai nueina pernelyg toli, dėl ko galiausiai praranda tuos, dėl kurių, tiesą sakant, save ir tobulino.

Bent jau taip mano italų mokslininkai. Kas jau kas, o italai išmano ir apie maistą, ir apie meilę.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *