Kelios tipiškos klaidos, kurios gali sugriauti santuoką

Apie tai, kaip išsaugoti šeimyninę laimę, parašyta daug darbų, tačiau jie visi susiveda į tai, kad santuoka yra sunkus darbas, kuriame turėtų dalyvauti abu partneriai. Priešingu atveju santykiai nutrūks, o šeimos valtis paskęs. Norime papasakoti, kokių klaidų reikėtų vengti, nebent, žinoma, norite sugriauti santykius ir prarasti mylimą žmogų.

Nepamirškite flirtuoti

Pamenate, kaip pačioje santykių pradžioje gaudėte kiekvieną išrinktojo žodį, juokėtės iš jo pokštų ir žiūrėjote į jį įsimylėjusiomis akimis? Kur visa tai dingo per santuokos metus?

Gaila, bet daugumai porų nepavyksta išsaugoti meilės jausmo, santykius suryja buitis ir dėl to meilė virsta įpročiu, kurio norisi atsikratyti pirmai progai pasitaikius.

Pasistenkite nepakliūti į tokią situaciją ir kuo dažniau flirtuokite su savo antrąja puse.

Liaukitės konkuruoti

Kova dėl valdžios – ne pati geriausia strategija tiems, kurie svajoja apie tvirtus santykius, pagrįstus pasitikėjimu ir pagarba. Psichologai primena, kad vyras ir moteris santuokoje yra lygiaverčiai ir lygiateisiai partneriai, o jų laimė yra bendro kruopštaus darbo rezultatas. Priešingu atveju, jei kiekvienas trauks antklodę ant savęs, šeimos gyvenimas subyrės netgi normaliai neprasidėjęs.

Nekritikuokite ir neišjuokite

Net jei esate įpratę bendrauti juokavimo forma, vis tiek turėtumėte būti atsargesni savo teiginiuose. Galbūt tai, kas anksčiau buvo suvokiama kaip visiškai nekaltas pokštas, dabar gali įskaudinti ir įžeisti jūsų antrą pusę. Pasistenkite parodyti daugiau taktiškumo ir rūpestingumo, tada jūsų santuoka susidoros su bet kokiais išbandymais.

Pamirškite, kas kam ką privalo

Jei norite išlaikyti santykius ir laimingai gyventi, išbraukite iš savo žodyno žodį „privalėti“. Psichologai primena, kad šiame gyvenime niekas neprivalo nieko daryti ir veikia tik pagal savo poreikius ir norus. Pagrindinė klaida, kurią daro daugelis sutuoktinių – manyti, kad antroji pusė yra jų nuosavybė, be jokių prieštaravimų privalanti vykdyti visas jų užgaidas. Nieko iš to neišeis. Santuoka yra dviejų žmonių, turinčių savo interesus ir poreikius, sąjunga.

Neaukokite savęs

Pasiaukojimas (viską mesti, pamiršti savo interesus ir visą gyvenimą skirti tik mylimam žmogui) atrodo labai patraukliai tik romanuose, o štai realiame gyvenime, deja, nieko gero tai neduos. Psichologai primena, kad pasiaukojimas nėra laimingo šeimyninio gyvenimo atributas ir jo tikrai deramai neįvertins jūsų antroji pusė.

Greičiausiai jūsų mylimam žmogui visai nereikėjo visų tų jūsų „gražių gestų“ ir jam visiškai nesvarbu, ko jūs ten atsisakėte vardan santykių. Tiesiog nuoširdžiai paklauskite savęs, ar tai bus išties naudinga jūsų išrinktajam, o gal tai tik dar vienas gražus gestas, neturintis nieko bendra su realia padėtimi.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *