Keturios vyrus pritraukiančios moteriškos būsenos

Kiekviena moteris šioje planetoje turi savo ypatingą unikalumą. Individualumą. Savus ypatumus, nuo kurių nereikia bėgti, o atvirkščiai – būtina juos akcentuoti.

Nebūna negražių moterų. Yra moterys, kurios nemoka tinkamai pabrėžti savo grožio. Jeigu atkreiptume dėmesį į daugumą žymių moterų, atsigręžę į istoriją, pamatysime, kad meilė kaipo tokia neturi nieko bendra su grožiu.

Vyras moteryje atranda žymiai daugiau, o ką būtent atranda – šis klausimas taip ir išlieka didžia mįsle.

Tačiau galima drąsiai teigti, kad traukos jėga susiformuoja tikrai ne dėl grožio, o dėl moters būsenos. Apie tai šiandien ir pakalbėsiu.

Kiekviena moteris turi keturias pagrindines būsenas, kuriose gyvendama, gali pritraukti į savo gyvenimą vyrą. Be to, viena iš tų keturių būsenų kiekvienai moteriai tampa pagrindine, o likusios lieka antraeilėmis arba išvis nepasireiškia. Šiandien norėčiau pasiūlyti sužinoti apie save šiek tiek daugiau, galbūt vienoje iš būsenų atpažinsite save.

Mergaitė. Vaikiško betarpiškumo, naivumo, bejėgiškumo būsena. Tokia moterimi vyras nori rūpintis, būti jai didvyriu, duoti daugiau nei gauti.

Meilužė. Čia moteris pasireiškia kaip aistringa, sumani favoritė, išmananti visas lovos meno paslaptis ir slaptus vyro kūno taškus. Pas tokią moterį norisi sugrįžti vėl ir vėl, nes apie malonumą ji žino absoliučiai viską, ir dar šiek tiek daugiau.

Karalienė. Ji, kaip Sniego karalienė iš pasakos – tokia pat šalta ir nepasiekiama. ją norisi užkariauti, pakloti pasaulį jai po kojomis, kad tik pelnytum jos palankumą. Ji žino savo realius poreikius ir troškimus, lengvai išeina iš ten, kur nesijaučia laiminga, būtent dėl to aplink tokią moterį norisi sukurti kuo palankesnę atmosferą. Tokia moteris gali padėti vyrui užkariauti pasaulį ir padovanoti jam svarbiausią dalyką – vyriškumo jausmą.

Šeimininkė. Moteris, būdama tokioje būsenoje, gali labai daug duoti. Jai patinka kurti jaukumą, rūpintis, būti ta, su kuria jausitės patikimai ir saugiai. Šalia jos visada viešpatauja ramybė ir stabilumas. Moteris, būdama tokioje būsenoje, sugeba mylėti besąlygiškai, nieko nereikalaudama mainais.

Gimdamos moterimi, mes jau iš prigimties intuityviai žinome šias būsenas. Tiesiog šių būsenų pasireiškimo laipsnis skirtingoms moterims yra skirtingas.

Pagrindinė bet kurios moters laimės sąlyga – sugebėti laiku persijungti tarp čia paminėtų būsenų, priklausomai nuo aplinkybių.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *