Keturios Zodiako ženklų moterys, kurioms santuoka nėra svarbiausias prioritetas

Astrologai nustatė, po kokiais Zodiako ženklais dažniausiai gimsta savarankiškos, protingos, turtingos ir nepriklausomos damos. Jos nesvajoja apie santuoką kaip apie galimybę pagerinti savo socialinę, materialinę, finansinę padėtį.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo moterys dažnai jau gimsta turtingos ir gali visą gyvenimą jaustis karaliene be vyro. Liūto ženklo moteriai karjeros pakanka, kad sukurtų patogų gyvenimą mažai šeimai. Jos partneris veikiausiai bus labai rūpestingas žmogus, galintis padėti jai namuose, dirbti buities darbus ir prižiūrėti vaikus, todėl jai nereikės per daug rūpintis namų ūkiu. Jai tereikia susitelkti į mėgstamą užsiėmimą ir daryti tai, ką nori.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynių ženklo moteris – protinga ir labai graži. Jai visai nesunku įtikti antrajai pusei ir vyro šeimai, juolab kad ji moka taip paveikti partnerį, kad jis būtų paklusnus ir aktyvus. Ekonomine prasme Dvynių moteris yra ambicinga, bet protinga, todėl viską sprendžia lengvai, yra guvaus proto, pasiruošusi išbandyti naujus dalykus. Ji visada yra labai vertinama vadovybės. Nepriklausomai nuo to, kokį partnerį šio Zodiako ženklo moterys pasirinks, jos visada gyvens turtingai ir įdomiai.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklių moterų temperamentas ir žavesys yra gerai žinomi. Šio ženklo moterys iš prigimties turi gerą skonį ir polinkį į estetiką. Jos moka stilingai rengtis, be to, yra draugiškos ir sumanios. Savo profesinėje karjeroje jos dažniausiai pirmauja ir niekada niekam nenusileidžia. Svarstyklėms gerai sekasi bendrauti, jos būna stiprios dvasios, moka susikalbėti su vyro šeima. Jos galėtų lengvai ištekėti, jaudintis dėl galimos senmergystės joms nereikia. Tačiau, net jeigu jos pateks į turtingą šeimą, tai materialinė gerovė tikrai nebus pagrindinis stimulas tekėti – tai gali būti tik sutapimas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo moterys visada stiprios ir atsidavusios savo karjerai, maksimaliai susikoncentravusios į darbą ir suprantančios, kaip užsidirbti pinigų. Jeigu jos turės laisvų dienų, tą laiką skirs naujoms žinioms ir patirčiai įgyti. Dažnai net iki santuokos jos jau turi sukaupusios geras santaupas, įsigijusios būstą ir automobilį. Žinoma, jos labai išrankiai rinksis sielos draugą, bet akivaizdu, kad į jo kišenę nežiūrės. Tai tikrai nėra pagrindinis kriterijus pasirenkant gyvenimo partnerį.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *