Kiek sekso reikia būtent jums?

Mokslininkai vis bando išsiaiškinti, kiek žmogui reikia sekso. Tačiau visi šie skaičiai yra tokie abstraktūs – dažniausiai labai sunku suderinti kokius nors skaičius su žmogaus norais ir poreikiais. Viename iš naujausių tyrimų visgi buvo išsiaiškinta, kiek žmonės turi turėti sekso, atsižvelgiant į įvairius ypatumus.

Tyrimą atliko Kinsio sekso, lyties ir reprodukcijos tyrimų instituto, esančio Jungtinėse Amerikos Valstijose, mokslininkai. Jie tyrinėjo žmogaus seksualumą ir padarė išvadą, kad sekso poreikis negali būti visiems žmonėms vienodas. Visų pirma, šis rodiklis priklauso nuo žmogaus amžiaus. Pavyzdžiui, jauniems žmonėms būtina daug dažniau atsiduoti geismui, nei vyresniems. Mokslininkai apskaičiavo lytinių aktų skaičių, kuris turėtų būti normalus konkrečiam amžiui.

Kuo esame vyresni, tuo rečiau užsiimame seksu. Tai nepriklauso nuo mūsų fizinių galimybių, tiesiog taip sutvarkyta žmogaus prigimtis.

Jeigu jūsų amžius nuo 18 iki 29 metų, sekso kiekis turėtų būti vidutiniškai 112 kartų per metus.

30-39 metų amžiaus žmonių sekso norma – 86 kartai per metus. Tai maždaug du kartus per savaitę

O 40–49 metų amžiaus grupėje – 69 kartus per metus. To visiškai pakaks normaliam egzistavimui.

Pažymima, kad tiriamajame darbe dalyvavo 1170 vyrų ir moterų. Jų buvo klausiama apie lytinių santykių skaičių 10 metų laikotarpyje. Jie taip pat atsakė į klausimus apie patiriamas emocijas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.